Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Yaoi Gakuen Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Louis
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-26, 20:58   

Obrazek: http://www.picshot.pl/pfi...rlyj6o1_500.png
Napis główny: Louis
Napis poboczny: I always be there...
Avek/sygna: Avek.
Inne: Mogę prosić o zapisanie obrazka w formacie png?

Shichiro

Miano: Shichiro Shinya Sakagami
Wzrost: 185 cm
Ubiór: Zazwyczaj nosi wygodne sportowe obuwie, jeansy i tshirt lub longsleev w towarzystwie bluzy. Ale od kiedy dni stały się chłodne, w repertuarze pojawiły się swetry oraz półbuty. Wszystko to utrzymane w ciemnej tonacji.
Wygląd: Ciemnozielone oczy, smukła, dostatecznie umięśniona sylwetka i czarne niczym skrzydło kruka włosy, długie do łokcia i zazwyczaj związane w kucyk.
TYP: Zobacz.
Fabularnie: JAKA RANDKA?! xD
Motto: Nic w człowieku - nawet jego ciało - nie jest wystarczająco trwałe, aby zrozumieć innych ludzi i rozpoznać w nich siebie.
DODATKOWE: Lekarz i szkolny pielęgniarz

Wysłany: 2013-05-26, 23:57   

Chciałbym skorzystać z Twojego talentu.

Obrazek: pozostawiam do znalezienia Tobie - w roli głównej Itachi Uchiha.
A gdybyś nie znalazł, opcje zastępcze: 1. i 2.
Oczy jednak prosiłbym na czarno, jesli nie sprawi to problemu.
Napis główny: Shichiro
Napis poboczny: -
Avek/sygna: av
Inne: inwencja autora

Na tym się niestety jednak nie kończy:
Obrazki: 1. 2. 3.
Napis główny/poboczny: 1. Żyć możesz tylko tym, za co zgodzisz się umrzeć. 2. Nigdy nie wracaj do miejsc, w których kiedyś byłeś szczęśliwy. 3. Jeśli coś kochasz, pozwól temu odejść. Jeżeli nie wróci, to znaczy, że nigdy nie było twoje.
Avek/sygna: sygny
Inne: inwencja autora
Numery przy napisach odpowiadają numerom obrazków, na których mają być zamieszczone, a pogrubieniem zaznaczony jest tekst, który chciałbym, aby został wyróżniony. W całej reszcie posiadasz dowolność.

Życzę miłej pracy i czekam cierpliwie na jej wynik.

Levi
Zielony Gapcio
Zielony Krab

Miano: Levi Hassenbacher, ewentualnie hoer.
Pseudonim: Hoer, Chodak, Lavi, Lewak... I takie tam.
Klasa: 13th B
Wzrost: Niewielki, bo ma on metr osiemdziesiąt sześć.
Ubiór: Od czego by tutaj zacząć? Nie jest on ubrany jakoś wyjątkowo. Czarna bluzka, dżinsowe spodnie i to prawie wszystko. No, może nie licząc butów, bo te to akurat są najzwyczajniej w świecie glanami.
Ekwipunek: Zapalniczka, notes, ołówek, torba, paczka gum, portfel i... Tak, nie nosi telefonu.
Wygląd: Blada cera, heterochromia - zielono żółta - i oczywiście farbowane włosy. Zazwyczaj można go zauważyć z jakimiś słodyczami. Nie ma jakiejś wyjątkowej budowy, ale ma siłę, aby nie zginąć w tej dżungli zwanej szkołą. Oj, ma siłę, o którą nikt by go nie osądzał.
Miłość: lizaki.~ A, no i jeszcze taki niski Francuz.
TYP: Zależy, gdzie leży.
Znaki Szczególne: Zielone włosy z żółtymi pasemkami? Heterochromia?

Fabularnie: Wróg lizaków nr 1 - Cińciak!
Motto: Nienawiść jest subtelniejszą formą gwałtu.
Multikonta: Damballa
Wysłany: 2013-05-27, 05:39   

Zamówienie dla Louise. Zazwyczaj zapisuje w tym formacie, więc nie było problemu :3 :

Av 1

Zamówienie dla Shichiro. Gdybym miał więcej czasu to dodałbym jeszcze jakieś własne podpisy w avkach, ale jak coś to zawsze mogę je uzupełnić później. ^_^ :

Av 1

Av 2

Av 3

Av 4

Sygna 1

Sygna 2

Sygna 3

Sygna 4

Louis
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-27, 05:44   

Mru~! Śliczny!
Dziękuje!

Master 
Udawany Seme
Mrucz dla mnie, kocie.

Miano: Tosiek Harrison
Pseudonim: Master, Tosiek, Antoś.
Klasa: 13th A
Wzrost: 180 cm
Ubiór: Poza okularami? Cóż, zwykle wszystko nosi na biało lub szaro. Unika czerni.Lubuje się w jasnych rurkach i szerokich bluzach z kapturem. Na lekcje oczywiście przepisowo chodzi w mundurku, obowiązkowo pod krawatem. Zdarza mu się go zakładać również do zwykłej koszulki.
Ekwipunek: Okulary przeciwsłoneczne, portfel, kredka do oczu, telefon komórkowy.
Wygląd: Czarne włosy, zawsze z grzywką przykrywającą częściowo czarne oczka. Przeważnie w okularach przeciwsłonecznych. Jest dość wysoki i dobrze zbudowany, ale do mięśniaków nie należy.
Miłość: Tommy?
TYP: Seme!
Znaki Szczególne: Czarne jak smoła oczy, zakryte okularami.

Fabularnie: Ogląda horrorek z Tomeczkiem.
Motto: Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Multikonta: Rooni, Sweet Prince
Wysłany: 2013-05-27, 08:34   

Jako że Twoje prace przypadły mi do gustu to poproszę jeszcze avatary dla pozostałych postaci. wybacz że znów wybór pozostawię tobie. :D
Syo Kurusu [Różowa Księżniczka - i tu nie mam pomysłu na napis, zdam się na Ciebie] & Ciel Phantomhive(Twój Książę, Na kolana, kochanie). żadnych wymagań więcej :)

Shichiro

Ubiór: Zazwyczaj nosi wygodne sportowe obuwie, jeansy i tshirt lub longsleev w towarzystwie bluzy. Ale od kiedy dni stały się chłodne, w repertuarze pojawiły się swetry oraz półbuty. Wszystko to utrzymane w ciemnej tonacji.
Wygląd: Ciemnozielone oczy, smukła, dostatecznie umięśniona sylwetka i czarne niczym skrzydło kruka włosy, długie do łokcia i zazwyczaj związane w kucyk.
Motto: Nic w człowieku - nawet jego ciało - nie jest wystarczająco trwałe, aby zrozumieć innych ludzi i rozpoznać w nich siebie.

Wysłany: 2013-05-27, 12:19   

Bardzo dziękuję.
Mógłbym trochę pogrymasić na czcionki, bo lubię bardziej fikuśne, podobne jak na avie dwójce i na trójce w zamówieniu Nicholasa, no i myślałem, że wyróżnienia na sygnach dasz inną czcionką, ale i tak efekt jest zadowalający. Świetny dobór artów. Podpisy możesz spokojnie zaproponować przy chwili czasu. Nie poganiam Cię, nie spieszy mi się. Jak się będziesz kiedyś nudził, to pokombinuj trochę. Jestem ciekaw Twojej weny w całej okazałości! Będzie mi bardzo miło, jeśli popuścisz dla mnie wodze fantazji.
A jak już tak niecnie narzekam... (okropny ja!) to czy sygny mogłyby być tak wąskie jak ta nr 2? Jest moim ideałem, wyszła świetnie. Tylko ramki nie widać. Aczkolwiek zrozumiem, jeśli tekst miałby się nie zmieścić. Nie zamierzam być aż tak wybredny. :)

Levi
Zielony Gapcio
Zielony Krab

Ubiór: Od czego by tutaj zacząć? Nie jest on ubrany jakoś wyjątkowo. Czarna bluzka, dżinsowe spodnie i to prawie wszystko. No, może nie licząc butów, bo te to akurat są najzwyczajniej w świecie glanami.
Ekwipunek: Zapalniczka, notes, ołówek, torba, paczka gum, portfel i... Tak, nie nosi telefonu.
Wygląd: Blada cera, heterochromia - zielono żółta - i oczywiście farbowane włosy. Zazwyczaj można go zauważyć z jakimiś słodyczami. Nie ma jakiejś wyjątkowej budowy, ale ma siłę, aby nie zginąć w tej dżungli zwanej szkołą. Oj, ma siłę, o którą nikt by go nie osądzał.

Wysłany: 2013-05-27, 18:49   

Louis, proszę bardzo.~
Master, postaram się w wolnej chwili, bo teraz naprawdę jestem zawalony wszystkim. x-x
Shichiro, obiecuję, że jeśli będę miał wenę to coś pokombinuję i zapytam, jakie czcionki lubisz. ;p

Levi
Zielony Gapcio
Zielony Krab

Wysłany: 2013-05-29, 05:51   

Zamówienie dla Mastera. A proszę bardzo, byłoby szybciej i lepiej, ale niestety nawet mnie nie ma w domu, wiec ciężko trochę o czas wolny na wykonanie porządniej zamówienia. ^_^

Av 1

Av 2

Av 3

Av 4

Av 5

Shichiro, pozwolisz, że zmienię rozmiary sygn w wolnym czasie? Najpewniej taki nastąpi w czwartek, najpóźniej w sobotę. :3

Master 
Udawany Seme
Mrucz dla mnie, kocie.

Miano: Tosiek Harrison
Pseudonim: Master, Tosiek, Antoś.
Klasa: 13th A
Wzrost: 180 cm
Ubiór: Poza okularami? Cóż, zwykle wszystko nosi na biało lub szaro. Unika czerni.Lubuje się w jasnych rurkach i szerokich bluzach z kapturem. Na lekcje oczywiście przepisowo chodzi w mundurku, obowiązkowo pod krawatem. Zdarza mu się go zakładać również do zwykłej koszulki.
Ekwipunek: Okulary przeciwsłoneczne, portfel, kredka do oczu, telefon komórkowy.
Wygląd: Czarne włosy, zawsze z grzywką przykrywającą częściowo czarne oczka. Przeważnie w okularach przeciwsłonecznych. Jest dość wysoki i dobrze zbudowany, ale do mięśniaków nie należy.
Miłość: Tommy?
TYP: Seme!
Znaki Szczególne: Czarne jak smoła oczy, zakryte okularami.

Fabularnie: Ogląda horrorek z Tomeczkiem.
Motto: Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Multikonta: Rooni, Sweet Prince
Wysłany: 2013-05-29, 06:47   

z całego serducha dziękuję *_*

Shichiro

Wysłany: 2013-05-29, 14:55   

Oczywiście, Lev. Mnie zależy nie na tym, żeby było szybko, a porządnie. :)
Jakość, liczy się jakość, panie.

EDIT: Levi, nie trudź się już zmianą zamówienia. Uwalniam Cię od tego obowiązku. Postanowiłem sprawdzić również propozycje innych avatarni, ponieważ jak wiadomo, każdy ma własny styl. W razie gdybym nadal nie znalazł swojego ideału, powrócę i będę Cię gnębić.
A więc... See ya.

Patch
Postrach szkoły

Miano: Sebastian Michaels
Pseudonim: Patch
Klasa: 9th C
Wzrost: Sto dziewięćdziesiąt pięć centymetrów
Ubiór: Ciemna koszula, czarna bluza, glany i granatowe jeansy.
Ekwipunek: Telefon, klucze, portfel, słuchawki
Wygląd: Wysportowany nastolatek, waży około 60 kilogramów. Ma ciemnobrązowe włosy, które współgrają z kolorem oczu. Jest bladej karnacji. Kolczyk w uchu. Uwielbia ciemne kolory, dlatego zazwyczaj ubiera się w nie.
TYP: Seme
Znaki Szczególne: Bardzo wysoki!

Fabularnie: Oj zajęty...
Motto: Nie potrzebujemy nikogo - jesteśmy tylko sami.
Wysłany: 2013-12-12, 20:49   

Obrazek: KLIIK
Napis główny: Kou
Napis poboczny: J​ak linie papilar​ne, unikalna każ​da z sekund.
Avek/sygna: Avek!
Inne: Nie mam zastrzeżeń :3

Odpowiedz do tematu