Basen.

Wzrost: 190 cm wzrostu
Ubiór: Klasyczny styl ubierania. Ciemne spodnie a do nich lekko rozpięta koszula z podwiniętymi rękawami. Z racji wygody - trampki.
Ekwipunek: PSP i tłusty kot
Wygląd: Anglik niepodobny do Anglika. Jasna cera, która wydaje się blada gdyż Pan M ma krótkie, czarne włosy w wiecznym nieładzie. Oczy o mocnym, niebieskim odcieniu. Pod ubraniem grzecznego dorosłego skrywa kilka pamiątek - tatuaże.
TYP: Dominując ale opiekuńczy
Znaki Szczególne: Chodzi za nim tłusty kot o czym Pan M czasami zapomina. Kilka skrzętnie ukrytych pod spodniami i koszulą tatuaży.

Wysłany: 2013-09-19, 17:42

- Australia... Kawał drogi stąd. Czemu? - spytał ciemnowłosy opatulając się ręcznikiem. Włączył mu się trybik "pan psycholog". Praca sprawiała, że czasami analizował ludzi, słuchał ich i wyłapywał spomiędzy słów ich pragnienia lub rzeczy, które chcieli ukryć. Chłopak był nieśmiały, miał problemy z akceptacją swego wyglądu, możliwe, że skierował się w stronę sportu, gdyż z atletów w szkołach nigdy się nie śmieją.

Wzrost: 175cm
Ubiór: Ciemne rurki, szara koszulka z krótkim rękawem, bezrękawnik, trampki, beżowy płaszcz do kolan
Ekwipunek: telefon, portfel, klucze
Wygląd: Średniego wzrostu Australijczyk o białych włosach i bardzo jasnej cerze. Szczupły, choć wysportowany. Błękitne oczy, niewinny uśmiech. Coś jeszcze?

Wysłany: 2013-09-19, 17:54

-To proste, praca ojca. Dostał przeniesienie i zabrał nas tutaj. Znaczy mnie, mamę i brata. Ja poszedłem do szkoły z internatem, braciszek studiuje i jest spokój. Rodzice mają czas dla siebie i wszyscy są zadowoleni. Poda mi pan ręcznik?- poprosił czując jak zaczyna robić mu się chłodno. Może i na basenie panowała przyjemna temperatura, ale jeżeli trwało się bezczynnie na brzegu basenu to można było zmarznąć.
Był jeszcze jeden powód dla którego postanowił zamknąć się w szkole z internatem. I nawet nie chodziło tutaj o poziom nauki. Nie chciał przebywać w domu ze znerwicowanym ojcem i matką, która udawała, że nic się nie dzieje. Miał dość krzyków i okazjonalnego szarpania z byle powodu. Tu było łatwiej, bezpieczniej i wreszcie mógł oddawać się swoim pasjom. Bo krytyka za taniec (liryczny do tego) nie należała do najprzyjemniejszych. Co mu przeszkadza akrobatyka i emocjonalne bieganie na boska po scenie. Już wystarczy, że z baletu musiał zrezygnować. Dobra przepraszam, rozgaduje się.

Wysłany: 2013-09-20, 22:49

- Jeśli będziesz miał problemy z przywyknięciem do tego miejsca, przyjdź do mnie. Może będę umiał jakoś ci pomóc, porozmawiać i pomóc w przetrwaniu jakoś trudnych chwil - uśmiechnął się życzliwie. - Pluuuuus - położył ręcznik na głowie jasnowłosego i zbliżył swoją twarz do jego. - Zawsze możemy umówić się na kawę lub do kina. Prywatnie też jestem dobrym rozmówcą. Nawet bardzo dobrym.

Wysłany: 2013-09-21, 08:22

W sumie czemu nie, mógłby wpaść kilka razy. Zwyczajnie się wyżalić. Nie miał jeszcze nikogo takiego więc jego propozycja nabierała znaczenia. No ci był jednym z pierwszych, którzy okazali mu tutaj życzliwość. Pewnie z czasem znajdzie sobie całą masę pomniejszych lub większych znajomych ale chwilowo pan psycholog był hmm najważniejszym z nich?
-Jasne chętnie- odpowiedział na pierwsze pytanie uśmiechając się z wdzięcznością. No i ręcznik dostał kochany. I wtedy znowu został postawiony po ścianą. Jego myśli bardzo przycichły poza jedną głową. "Czemu on się tak nade mną pochyla!". W pierwszej chwili to nawet nie zrozumiał pytania będąc w zbyt dużej konsternacji- ja...jasne, znaczy jeśli pan zaprasza. Pokaże mi pan miasto przy okazji - naiwny Issku chyba raczej nie o taki coś chodziło mężczyźnie ale pozostań w tej nieświadomości jeszcze przez chwilę. Chociaż trzeba przyznać, że taki zaskoczony i niepewny wyglądał słodko.

Wysłany: 2013-09-21, 14:22

- Jesteśmy więc umówieni - uśmiechnął się słodko, po czym ucałował chłopaka w policzek. - Cieszę się już na nasze spotkanie... Będzie fajnie, zapewniam.

Kot przekrzywił łepek i zamiauczał. Jacyś uczniowie zbliżali się powoli do basenu co oznaczało koniec schadzki. Michael wolał aby nie przyłapano go na pogaduszkach z uczniem. Obaj byli średnio ubrani, Isaac był cały czerwoniutki i kulił się w sobie.

[z/t]

Wysłany: 2013-09-22, 22:43

Issacka zamurowało. Tak kompletnie. Czemu ten facet go pocałował! No dobra cmoknął w policzek ale i to się liczy! Jakim prawem i przede wszystkim dlaczego to zrobił? Nie rozumiał tego. Tak kompletnie. Był skołowany więc chyba nawet dobrze, że kot wszczął alarm i ich spotkanie zakończyło się w ten sposób. Nie wiedział jak niby miałby się w tej sytuacji dalej zachować. Ignorować? Komentować?
Zdjął ręcznik i znowu zanurzył się w wodzi. Tak przyda mu się ruch, ogarnie się i w ogóle. Poza tym nie chciał teraz iść do szatni. Przecież tam by go spotkał, a chwilowo to nie jest dobry pomysł. No ale nie ma co uciekać na siłę. Po przepłynięciu kilku długości doszedł do wniosku, że już się na tyle ogarnął, że może opuścić basen.

z/t