Ostatecznie żegnamy piękne Chicago.
Po długich, nużących oczekiwaniach- nie tylko Was, użytkowników, ale również i osoby zamieszane w powstawanie nowego YG, oficjalnie możemy uznać forum za otwarte.
Wybaczcie zwłokę i mamy nadzieję, że do zobaczenia na nowej odsłonie Yaoi Gakuen.

Obecny czas to 2018-01-17, 12:26
Yaoi Gakuen Strona Główna » Start
Zobacz posty bez odpowiedzi

Start   Tematy   Posty   Ostatni post
  Podpisy.
Jakby jeszcze ktoś nie wiedział - regulamin jest rzeczą świętą. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niezastosowanie się do któregoś z punktów regulaminu grozi pewnymi konsekwencjami, zależnie od rodzaju wykroczenia. Każdy użytkownik nim zarejestruje się na forum powinien przebrnąć przez ten spis punktów i z nimi się zaznajomić.

3 403 2013-12-19, 19:05
Daniel Ostatni post
Na początek
  Mistrz Gry
Wchodzicie na forum i myślicie sobie - a o co tu właściwie chodzi? Otóż! Znajdziecie wiele przydatnych tematów, które rozwieją wasze wątpliwości i oświetlą wam drogę w dalszej grze fabularnej. Ponadto znajdziecie tu informacje niezbędne do poprawnego uzupełnienia karty postaci.
Moderatorzy Jinsei, Hide
5 5 2013-05-14, 09:11
Noah Ostatni post
  Wolny w fabule.
Wszelkiego rodzaju anonse – nie tylko te matrymonialne. Jeżeli macie pomysł na rozwój Waszej postaci, to śmiało piszcie w ogłoszeniach. Tu również znajdziecie spis zajęć dodatkowych, zajęte wyglądy, usprawiedliwienia nieobecności oraz informacje od administracji, która czasami będzie prosiła Was o wyrażenie własnego zdania. Prosimy, by nie tworzyć zbędnych tematów.
Moderatorzy Jinsei, Hide
19 138 2014-01-10, 13:46
Keith Ostatni post
Wymiana
  Bannery.
W tym dziale można poprać kod do banera naszego forum oraz zostawić w odpowiednim temacie własną reklamę. Z pewnością niebawem wszystko pojawi się na stronie, a każdy administrator zdaje sobie sprawę, jak ważne jest przyciągnięcie dużej ilości użytkowników.
Moderator Hide
2 4 2013-12-31, 23:53
Aquilion Ostatni post

[ Preferencje ]  Styl forum:
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 20961 postów, tematów 1267
Mamy 453 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: EstellaP
To forum odwiedzono już 134950 razy
Na Forum jest 1 użytkownik :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 0 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0
Najwięcej użytkowników 36 było obecnych 2013-05-19, 21:14 AdministratorJunior AdminModerator