Ostatecznie żegnamy piękne Chicago.
Po długich, nużących oczekiwaniach- nie tylko Was, użytkowników, ale również i osoby zamieszane w powstawanie nowego YG, oficjalnie możemy uznać forum za otwarte.
Wybaczcie zwłokę i mamy nadzieję, że do zobaczenia na nowej odsłonie Yaoi Gakuen.

Obecny czas to 2018-04-25, 07:05
Yaoi Gakuen Strona Główna » Postacie
Zobacz posty bez odpowiedzi

Postacie   Tematy   Posty   Ostatni post
  Tsuruki Benikow
Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem. - Woody Allen.

Znajdują się tutaj ukończone karty postaci. Prosimy, by nie wstawiać kart zatytułowanych "w budowie". Przed akceptacją karty nie można pisać fabularnie.
Tu również znajdziecie przykładową kartę postaci, spis klas, nauczycieli. W razie jakichkolwiek problemów prosimy, by pisać do administracji.
Moderator Terry
248 605 2014-01-05, 00:24
Ava Ostatni post
  Znajomości Yukiego.
Jest to dział informacyjny tyczący się Waszych postaci. W każdej szkole powstają jakieś relacje – koleżeńskie, miłostki, a nawet te wrogie. By ułatwić Wam rozgrywkę, możecie stworzyć temat, gdzie inni będą mogli się wpisać, bądź zobaczyć, jakie zażyłości łączą Was z innymi użytkownikami.

145 1137 2013-12-19, 16:11
Yuki Ostatni post
Telefony
  Zawsze odbieram ;3
Żyjemy w erze komputerów. Zapewne każdy posiada już telefon komórkowy. Nie inaczej jest z uczniami szkoły McLaren. Możecie stworzyć własny temat, gdzie inni będą mieć możliwość słania Wam smsów, mmsów, czy wiadomości głosowych.

88 329 2013-12-23, 14:02
Satori Ostatni post
Szkolna Gazetka
  Nr 4 - październik 2013
Chcesz wiedzieć, co dzieje się w szkole? Interesują Cię najnowsze plotki, a może masz pomysł na artykuł? Zajrzyj. Z pewnością nie pożałujesz.
Moderator Aidan
5 33 2013-11-11, 15:50
Gregor Ostatni post

[ Preferencje ]  Styl forum:
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 20961 postów, tematów 1267
Mamy 463 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Hortense
To forum odwiedzono już 135541 razy
Na Forum jest 1 użytkownik :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 0 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0
Najwięcej użytkowników 36 było obecnych 2013-05-19, 22:14 AdministratorJunior AdminModerator