Yaoi Gakuen Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nr 4 - październik 2013
Autor Wiadomość
Lucas 
Outsider
Damn! Shut the hell up!

Miano: Lucas Connor Bloodworth.
Pseudonim: Łukasz, Luke, Lu, Luc, Lucyfer, Lusia, Lukrecja...
Klasa: 13th C
Wzrost: 186cm.
Ubiór: W chwili obecnej: niechlujnie założona biała koszula, ciemne, jeansowe rurki, bordowe Vansy; rzemyki na nadgarstkach.
Ekwipunek: Klucze, portfel, telefon, torba, w której ma ewentualne dokumenty, ołówki i szkicownik
Wygląd: Szczupły, wysoki szatyn o złoto-zielonych, kocich oczach.
Miłość: Więc mówi pan, że muszę zostać po lekcjach, panie dyrektorze?
TYP: zaklepany~
Znaki Szczególne: Wytatuowane plecy, przebite uszy, mordercze spojrzenie, słabość do kotów, najlepszy koszykarz w szkole.

Fabularnie: Burza, świeczki i pan dyrektor.
DODATKOWE: Kapitan drużyny koszykarskiej.

Wysłany: 2013-10-31, 00:07   Nr 4 - październik 2013

Andrew
Glamour

Miano: Andrew Timothy Trevena
Pseudonim: An, Andy, Drew, Timi
Klasa: 13th B
Wzrost: 175cm
Ubiór: Zwyczajowo chodzi ubrany w czarne spodnie materiałowe, białą koszulkę i na to fioletowa marynarka. Jednak bardzo często (zwłaszcza w klubie hostów lub na lekcji WOKu) można go zobaczyć ubranego w tradycjne stroje z różnych zakątków świata.
Ekwipunek: telefon, chusteczki, notesik z długopisem
Wygląd: Niezbyt wysoki młodzieniec o krótkich blond włosach i fiołkowych oczach, szczupły i zadbany. Emanuje urokiem osobistym i pozytywną energią.
Miłość: Chciałbym wiedzieć czym jest
TYP: Po co się ograniczać?
Fabularnie: pisze na laptopie
Motto: Carpe diem
Multikonta: Hide i spółka
Wysłany: 2013-10-31, 11:14   

Nie licząc sporej ilości literówek i kilku zjedzonych przecinków bardzo podoba mi się numer. Piękne ilustracje halloweenowe nadające odpowiedni nastrój gazetce.
Ciekawe są te halloweenowe fakty, no i oczywiście pchle ploteczki~

Całe szczęście, że już ustaliliśmy, jak temu zaradzić. ;]
Dzięki za komentarz.
A.

Karta Postaci

Vincent
Wschodząca Gwiazda
Bad Romance, honey~

Miano: Vincent Christopher Star
Pseudonim: Lunatyk, Cent, Vinni, i e.. Matrona >D
Klasa: 13th B
Wzrost: 182 cm.
Ubiór: Vincent postanowił zaszaleć i ubrał BIAŁĄ bluzkę z wieloma czarnymi napisami rockowych zespołów, na to ciemno-szara, rozpięta bluza. Granatowe spodnie, a na nich czarnym gruby pasek -->> czyli strój ''minimum czerni''.
Ekwipunek: Pokrowiec na skrzypce, portfel, notes+długopis
Wygląd: Facet z jasną cerą i dość drobnym, ale nie wątłym ciałem. Na głowie rosną czarne, mocno pocieniowane włosy (kosmyki sięgają nawet do obojczyków), z grzywką niemal zasłaniającą prawe oko. A oczy są koloru niebieskiego, czasem pochmurnego, zależy od światła. Średniej wielkości, prosty nos i jasne wargi.
Miłość: Lustereczko, powiedz przecie. Kto jest najpiękniejszy na świecie?
TYP: 50/50
Znaki Szczególne: Cztery kolczyki w prawym uchu, trzy w lewym i w brwi, wardze oraz czarny tatuaż węża, ciągnący się na prawym przedramieniu.

Fabularnie: Zajęty= Książę
Motto: ''Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już kurwa przesadziłem''.
Multikonta: Mike
Wysłany: 2013-11-01, 11:45   

Vincent przeczytał.

Co prawda, nie wie co to za konkurs, ale gratuluje Niko.

No i wypróbuję ten numer z dynią. Jak nie wyjdzie, to się poskarżę.

Gazetka zlajkowana, danke wam. ~

Ten co był w ostatnim numerze, skarbie.
Oby wyszła, nie wypróbowałem go.
Dzięki za Twój czas i chęci!
A.

Corrosive 
Lazy Bastard
Matematyk - Wychowawca klasy 13th C

Miano: Gabriel Narrosive
Pseudonim: Corrosive.
Wzrost: 186 cm.
Ubiór: Oczywiście bywa różnie. Strój jest zależny od sytuacji. Jego codziennym i dość nietypowym ubraniem jest: czarny kombinezon z wcięciem na klatce piersiowej, na to dość niedbale narzucona biała yukata, zdobiona u dołu i na rękawach niebieskim abstrakcyjnym wzorem, czarne, wysokie buty na niskim obcasie.
Ekwipunek: Brązowa torba na ramię, a w niej potrzebne mu rzeczy, tj.: portfel, telefon, długopisy i notatniki.
Wygląd: Dosyć specyficzny, gdyż nie często można spotkać mężczyznę o białych, jak śnieg włosach z tajemniczą barwą piwnych oczu, które raczą ludzi swym obojętnym na świat spojrzeniem. Delikatna i jasna cera oraz młody wygląd twarzy. Postawa nienaganna, dobrze zbudowana, chociaż nieprzesadnie z zarysami mięśni. Zazwyczaj dobrze zadbany, chociaż do roztrzepanych włosów można się uczepić. Będąc jego bliższym otoczeniem da się wyczuć znikomy zapach męskich perfum.
Miłość: Table for one, please.
TYP: Nieobliczalny~
Znaki Szczególne: Kolor włosów oraz ubiór.

Fabularnie: Wolny.
DODATKOWE: Barman na pół etatu w klubie Dark Angel.

Wysłany: 2013-11-01, 14:48   

Kolejny numer gazetki, który został świetnie napisany.
Nikolaus, to było pewne, że wygrasz.
Jak zawsze jest co czytać, a numer z dynią również wypróbuję.

Buziaki dla was i oby tak dalej <3
Buziaki dla Ciebie i dzięki za komentarz <3
A.

Karta Postaci . Relacje . Telefon

Shichiro

Miano: Shichiro Shinya Sakagami
Wzrost: 185 cm
Ubiór: Zazwyczaj nosi wygodne sportowe obuwie, jeansy i tshirt lub longsleev w towarzystwie bluzy. Ale od kiedy dni stały się chłodne, w repertuarze pojawiły się swetry oraz półbuty. Wszystko to utrzymane w ciemnej tonacji.
Wygląd: Ciemnozielone oczy, smukła, dostatecznie umięśniona sylwetka i czarne niczym skrzydło kruka włosy, długie do łokcia i zazwyczaj związane w kucyk.
TYP: Zobacz.
Fabularnie: JAKA RANDKA?! xD
Motto: Nic w człowieku - nawet jego ciało - nie jest wystarczająco trwałe, aby zrozumieć innych ludzi i rozpoznać w nich siebie.
DODATKOWE: Lekarz i szkolny pielęgniarz

Wysłany: 2013-11-01, 15:24   

Podoba mi się. Zdecydowanie najbardziej z tych, które zdarzyło mi się przypadkiem przeczytać. Chociaż tak jak wspomniał wyżej Andrew - strona techniczna tekstów mocno szwankuje, reszta jest całkiem fajna. Graficznie super, pomysłowość również godna pochwały. Wywiady, konkursy i listy od czytelników są świetne, chciałoby się więcej i więcej (: Ale proszę Was, znajdźcie sobie betę albo chociaż zaprzyjaźnijcie się z wordowskim podkreślaczem błędów - to znacznie podniesie komfort czytania.

Nie znasz dnia ani godziny, kiedy Aidan wyłoni się z najmniej oczekiwanego miejsca aby zrobić z tobą wywiad... DUM DUM DUUM >D

Pozdrawiam autorów i dziękuję im za wysiłek (:

Przyznaję, że te wszystkie literówki to moja wina, bo czytam to po pięć razy a i tak nie widzę... Zapewniam, że i ja nad tym ubolewam, ale już znalazłem betę, więc od następnego razu powinna nastąpić znacząca poprawka.
I żebyś wiedział, że nie znasz, ahahahaha!
Dziękujemy również!
A.

Skyler
Klasowy wesołek
I co to za smutna mina?

Miano: Skyler A. Witkowski
Pseudonim: Sky, Skaju, Kluska [by Shiz]
Klasa: 14th A
Wzrost: A jednak 178,5 - źle go zmierzono
Ubiór: Ma na sobie jednokolorowe bluzki - zależnie od nastroju potrafi być ona żółta, zielona, czerwona, czarna. Do tego ubiera zazwyczaj zwykłe dżinsy, a na nogach ma wygodne buty, które nie ograniczają mu swobody ruchu.
Ekwipunek: Paczka gum do żucia, kilka sznurków, dwa guziki, inne pierdoły, mp3, harmonijka, kostka do gry
Wygląd: Rudzielec o złotych oczach. Ot, zwykły nastolatek z wiecznym uśmiechem.
Miłość: Żuczek
TYP: Rozbawiony
Znaki Szczególne: Zawsze uśmiech na twarzy, opaska na prawym oku

Fabularnie: Free~
Multikonta: Joshua
Wysłany: 2013-11-01, 16:46   

Cukierek czy psikus?
Chyba psikus, co?

Rudowłosy żartowniś wszedł do pokoju. W jego rękach znajdował się najnowszy numer szkolnej gazetki, który przeglądał pobieżnie.
- Czytałeś już? – pomachał przyjacielowi nowym wydaniem przed oczami. - Ale błędów mają tym razem narobione...
Diabeł zmierzył nieprzychylnym wzrokiem współlokatora.
- Ta? Wiesz, że nie bardzo mnie te plotkarskie rzeczy interesują - mimo wszystko spojrzał na gazetkę, zajrzał przez ramię Skylerowi. - Znowu mają błędy? Kto tym razem się zbłaźnił?
- Nie wiem, ale jest ich więcej, niż było. Choć muszę przyznać, że od strony graficznej jest całkiem, całkiem. Zresztą plotek jest strasznie mało, mam wrażenie, jakby faktycznie na "odczep się" tym razem było robione – siedemnastolatek wydął aż usta w podkówkę.
Ciemnowłosy nastolatek przekartkował numer średnio zainteresowany.
- Czy ja wiem... Jak dla mnie nic specjalnego. "Kilka halloweenowych faktów dla ciekawskich"... Serio? Skończyły im się pomysły, skoro zaczęli takie rzeczy dawać? Chyba, że mają nasz za idiotów, którzy sami nie potrafią znaleźć informacji na interesujące nas tematy...
- Albo to o dyni... Myślisz, że chociaż sprawdzili ten sposób? No i nie ma żadnej ankiety tym razem, plotek samych w sobie jest tyle, co nic i większość rzeczy to nijakie informacje, a nie ciekawostki z życia szkoły. Szczerze się zawiodłem – Sky westchnął ciężko. - Chyba najdłuższym tekstem jest tutaj list osoby z zewnątrz, w dodatku najpoprawniej napisanym. Weird...
- Właśnie dlatego tego nie czytam. Według mnie, to powinny znaleźć się tu jakieś informacje, o których nikt nie wie, ostrzejsze smaczki a nie takie suche rzeczy... Jak myślisz?
- Ta, może w następnym numerze ujrzymy właśnie coś takiego. Każdy może nie mieć czasu lub mieć gorsze dni, to też trzeba mieć na uwadze. No cóż. Nie jest to z pewnością numer, do którego będę wracał, by się pośmiać – Witkowski poszedł odłożyć gazetkę na swoje miejsce, może komuś innemu się przyda.
- Mam wrażenie, że był robiony "na gwałt", żeby tylko jak najszybciej go wydać i mieć z głowy. No trudno – zakończył swój wywód delikwent i wrócił do swoich zajęć.

Prosimy o odebranie tego z lekkim przymrużeniem oka.
Skyler & Diabeł

Cieszę się, że mieliście rozrywkę przynajmniej z pisanie tego komentarza! I mam nadzieję, że jednak nie było aż tak źle, mam wrażenie, że poziom jest równie żenujący jak za każdym razem. Nie licząc korekty, rzecz jasna.
A jeśli chodzi o oczywiste fakty miałem w planach napisanie w tym numerze, że Chicago nie leży nad morzem z dedykacją dla Diabła, zrezygnowałam jednak w ostatniej chwili. Obiecuję poprawę!
Dzięki za tak obszerny i kreatywny komentarz! Oby więcej takich.
Buziaczki. <3
A.

Wilk 
Uliczny Drapieżnik

Miano: Matthias Hans Wolf
Pseudonim: Wilk
Klasa: 12th B
Wzrost: 180 cm
Ubiór: zwykły Tshirt,dres lub bluza z kapturem i jeansy, szalik czasami a w chłodniejsze dni kurtka skórzana, szyja przyozdobiona naszyjnikiem z krzyżem lub nieśmiertelnikami
Ekwipunek: telefon, duże słuchawki, dokumenty i portfel
Wygląd: Jednym słowem albinos. Czerwone ślepia i krótkie rozczochrane bieluteńkie kłaki oraz jasna karnacja. Bez koszulki widać mu mocniejsze zarysy mięśni.
Miłość: Tajne
TYP: dziki
Znaki Szczególne: blizna na szyi przy biegu aorty, białe włosy, czerwone ślepia

Fabularnie: Z takim jednym~
Motto: Daw­niej, gdy ści­gały mnie w ziemie wil­ki, za­mieniałem się w wil­ka i biegałem ze sta­dem po kil­ka ty­god­ni. I przeżyłem.
Multikonta: Nein
Wysłany: 2013-11-01, 17:46   

Złodzieje internetu jak chce coś skomentować to go nigdy nie ma. D;
Zacznę od tyłu.
Nie jestem wcale zdziwiony, że to Nikuś wygrał konkurs. Trochę szkoda, że nie ma kolejnego.
Reszta jest jak zwykle warta uwagi, chociaż z dynią bawić się nie będę. xD
Warto było czekać, mimo literówek.

Serdecznie dziękuję za komentarz i pozdrawiam.
A.

Gregor
Melancholik.

Miano: Gregor Sebastian Leammiele
Wzrost: 176cm
Ubiór: Czarna koszula z długim rękawem i kołnierzem, czarne spodnie, czarne buty, czarna, cienka rękawiczka bez palców na lewej dłoni, czarna torba, czarne myśli.
Ekwipunek: Telefon, klucze, notatnik, pióro, zapałki, papierośnica i w połowie zjedzona czekolada.
Wygląd: Nie wysoki, nie niski... Zdecydowanie szczupły. Jego ciemne włosy sięgają ramion, nigdy ich nie wiąże. Skóra po lewej stronie jego ciała nosi ślady starych poparzeń, ale nie kręć nosem, i tak tego nie zobaczysz. Złote oczy mężczyzny przeważnie mają w sobie specyficzny błysk bezczelnego wyzwania. Pachnie wiśnią i dobrym tytoniem.
Miłość: 'Don't love if you really want to feel the spiking sense of grey.'
TYP: 7/3
Fabularnie: Fry-wolny
Motto: 'Można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia.' S. J. Lec
Wysłany: 2013-11-11, 15:50   

Yhyhy! :D
Gazetka to jedna z tych części tego forum, za którą najbardziej tęsknię.

Odpowiedz do tematu