Yaoi Gakuen Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Odnośnie przenosin.
Autor Wiadomość
Noah 
Książę z bajki

FUNKCJE: Główny administrator, Główny Grafik
Miano: Noah Lanneugrasse [czyt. Lanygras]
Pseudonim: Noa
Klasa: 13th A
Wzrost: 187
Ubiór: Aktualnie Noah ma na sobie czarne rurki oraz beżową bluzkę na długi rękaw.
Ekwipunek: Telefon, portfel, klucze
Wygląd: Blondyn o charakterystycznych jasno brązowych oczach.
Miłość: Brak
TYP: Seme
Fabularnie: Zajęty.
Multikonta: Lysander, Gilbert
DODATKOWE: Przewodniczący Klubu Hostów, Opiekun klubu pływackiego.

Wysłany: 2014-01-04, 23:07   Odnośnie przenosin.

Mam już powoli dosyć tłumaczenia każdemu z osoba. Także wyjaśnię na czym stoi sprawa.
Odnośnie przenosin forum:
Miało ono nastąpić szybko, jednakże z racji, iż od nowa pisaliśmy wszystkie informację, opisy, regulamin, itp. a następnie mieliśmy zrobić szatę graficzną, z czego jak wspomniałem wcześniej kilka razy, główny serwer miał problem. Mianowicie kody html rozjeżdżały się w ogłoszeniu, z tego też powodu musieliśmy się wstrzymać z pracami, ponieważ kod, który był już w sumie gotowy poszedł do śmieci. Jeśli nie wierzycie to mogliście wylukać ten sam problem np. na forum Rathelon lub Emptiness. Nie tylko my to mieliśmy, a wszystkie fora na tym samym serwisie. Główny admin jednak zapewnił nas, iż naprawi to w styczniu, a do tego czasu nie warto było cokolwiek robić, gdyż sytuacja by się powtórzyła. Jeśli nie wierzycie to zapytajcie nawet adminów z tych forch, które wymieniłem.
Druga sprawa, każdy z obecnych adminów, albo się uczy, albo pracuje (w tym również i ja).
Dlatego proszę o wyrozumiałość i nie zadawania mi pytań, kiedy, dlaczego i po co. Zapewniam, że nastąpią przenosiny tylko proszę was o cierpliwość, gdyż lepiej jest coś dopracować, niż puścić jeden wielki chłam.

Z poważaniem Noah.

Ava 
Pan Czarujący

Miano: Ava Jędrysek
Pseudonim: Właściwie to brak
Wzrost: 189cm
Ubiór: Tym razem zaczniemy od dołu. Na nogach ma nieco styrane czarne trampki, zaś jego spodnie to zwyczajne, czarne rurki. Ubrany jest w dość ciepły, choć z raczej dużym dekoltem, również czarny sweter. Po prostu jest cały na czarno. Pasuje mu to do cieni pod oczami rozciętej górnej wargi po prawej stronie.
Ekwipunek: Okulary, telefon.
Wygląd: Szatyn, fioletowe oczy, nieco umięśniony, postawny, przyjazny wyraz twarzy.
TYP: Uległy semacz, ale zdarzają się wyjątki
Znaki Szczególne: Czarujący uśmiech, fioletowe ślepia.

Fabularnie: ...
Motto: Swag
Multikonta: Allen, Cecil
Wysłany: 2014-01-04, 23:59   

Powtórzę trochę powyższe informacje, ale każdy z nas ma już dość wiecznych buntów o tą jedną sprawę.
Forum ma być przeniesione i będzie przeniesione. Wszystko w swoim czasie.

Otwarcie na nowym serwerze nastąpiłoby już dawno temu, gdyby nie problemy samego serwera. To oni zepsuli i to oni muszą naprawić swój błąd. Dotyczy to większości for na forumpolish, nie tylko naszego. Jednakże staff fp to również ludzie. Teraz był okres świąteczny i nastał nowy rok. Oni też mieli przerwę, jak prawie każdy z nas. Termin naprawy błędu jest nieokreślony, a to od niego zależy wszystko. Ciekawskim wyjaśnię, iż błąd dotyczy edytora HTML. Otóż pozwala on sobie poprzestawiać kody w ten sposób, aby nie dało się ich porządnie zrobić. Tym samym psuje całe ogłoszenie i naprawdę nie da się nic z tym zrobić. Jasne, można na siłę próbować, ale po co, jeśli niedługo problem ma być naprawiony? Kiedy sprawa edytora zostanie rozwiązana, nasz kochany grafik zajmie się ogłoszeniem jak najszybciej. Wtedy będzie już wiadomo, kiedy nowy serwer będzie dostępny publicznie.
Osoby wścibskie i plotkujące, powinny wstydzić się za siebie. Pewnie informacje nie są ukrywane bez powodu. Wszystko robione jest dla dobra użytkownika. W tym przypadku zależało nam na elemencie niespodzianki, jednak pewne persony tego nie uszanowały. Trudno się mówi.
Kwestia "ociągania się" z otwarciem. Nikt się nie ociąga. Jak było wspomniane wszystko zależy od błędu forumpolish. I naprawdę nie ważne, kiedy byśmy zabrali się do pracy nad forum. Czy zrobilibyśmy to rok temu, czy pół roku temu czy nawet parę dni temu - nie zmienia to zupełnie niczego. Błąd jest nadal błędem niezależnym od nas.
Do osób, które czekają na akceptację karty postaci: Ja zajmę się sprawdzaniem kart, tzn. będzie to robione tylko powierzchownie. Większość ewentualnych niedociągnięć będzie po prostu ignorowana. Karty akceptowane będą TYMCZASOWO, bowiem nie ma większego sensu lepiej się tym zajmować. Jednak zastanówmy się tutaj przez chwilę. Po co męczyć się z kartą, jeśli na nowym serwerze jest nowy wzór i trzeba by było wprowadzić poprawki lub robić ją od nowa? To tylko strata czasu. Zarówno użytkowników jak i osób sprawdzających. Zwłaszcza, że ci drudzy i tak mają pełno pracy.
Ostatnia sprawa. Wszyscy mają swoje życia, które wcale nie kręcą się wokół forum. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to coś jest z tobą najwyraźniej nie tak. Osoby, które narzekają na nudę niech znajdą sobie chwilowo inne zajęcie. Mało jest for? Mało gier?
Wszyscy proszeni są o cierpliwość, wyrozumiałość, a także zrozumienie całej sprawy. Jakiekolwiek pytania proszę kierować na numer 45267740 (mój), wszystko konsultowane będzie ze mną oraz jeszcze jednym adminem.

To by było na tyle. Noah przekazuje przeprosiny, ponieważ sam już ma enough of your bullshit. Ja natomiast nie przeproszę. No i wszyscy proszeni są o nie zawracanie dupy naszemu adminowi głównemu. I tak ma za dużo pracy.

Odpowiedz do tematu