Pokój Rady.
Lis Pospolity.

Miano: Kotori Yuu.
Wiek: 26 lat.
Pseudonim: Daisy, Sephiroth; Kot, Lis oraz Rudzielec. Farbowany Lis także przyjęty od niedawna.
Wzrost: 178 centymetrów.
Ubiór: Chodzi różnie ubrany. Zależy to od jego nastroju i danego dnia. Ale najczęściej można go spotkać w różnorodnych swetrach. Najczęściej długich, które sięgają mu do tyłka oraz w obcisłych spodniach, typu rurki, gdyż najlepiej na nim leżą. Od czasu do czasu w leginsach czarnych zdarzy się go spotkać i nie mylić mi tutaj je z kalesonami. Czasem jakieś trampki, albo, gdy jest chłodniej kowbojki.
Ekwipunek: Torba: Szkicownik, a jak i on, to piórnik z wyposażeniem; cukierki miętowe, czasem fajki.
Wygląd: Rudowłosy koleś, który czasami farbnie się na fioletowo. Sięgają mu one (włosy) poza tyłek. Szczupła sylwetka, jasna cera. Oczy koloru głębokiej, chłodnej zieleni, dosyć gęste rzęsy zadarty, mały nos.
Miłość: Zbyt pochłonięty pracą.
TYP: Masochistyczny Switch.
Znaki Szczególne: Rude włosy, czasem filetowe teraz; blizna przechodząca przez całe plecy po ukośniej stronie aż do biodra. Czasem rany na rękach i drobne blizny na nich.

Fabularnie: Zawieszenie.
Motto: Z głupim kłócić się nie będę.
Multikonta: Felek, Ruma, Bazyl, Bernard, Kevin, Alexander
DODATKOWE: Wychowawca klasy 12th A.

Dołączył: 17 Sty 2013
Wysłany: 2013-01-30, 16:53   Pokój Rady.

Jak wspomniano, wstępu nie ma tu nikt poza członkami rady i nauczycielami. Przechowywane są tu także ważne informacje odnośnie uczniów, aplikacje, teczki i projekty. Tak więc rada miałaby nie lada kłopoty, jeśli coś by zginęło. Jeśli przyłapie się tu zwykłego ucznia, od razu wyciągane są konsekwencje.
Stoły w pomieszczeniu ustawione są w listerę "U". Dwa główne stoliki zajmuje oczywiście Przewodniczący szkoły/rady wraz ze swoją prawą ręką. To oni pociągają tu za sznurki. Reszta rady przedstawia swoje pomysły, ewentualnie wyraża opinie. Panuje tu zawsze dość nieprzyjemna atmosfera, gdyż wszyscy obawiają się kaprysów przewodniczącego.