Sweet Sugar
Pan M
Czy chciałeś kiedyś sprzedać swoją duszę? Kupię!

Miano: Michael Morris
Pseudonim: Pan M
Wzrost: 190 cm wzrostu
Ubiór: Klasyczny styl ubierania. Ciemne spodnie a do nich lekko rozpięta koszula z podwiniętymi rękawami. Z racji wygody - trampki.
Ekwipunek: PSP i tłusty kot
Wygląd: Anglik niepodobny do Anglika. Jasna cera, która wydaje się blada gdyż Pan M ma krótkie, czarne włosy w wiecznym nieładzie. Oczy o mocnym, niebieskim odcieniu. Pod ubraniem grzecznego dorosłego skrywa kilka pamiątek - tatuaże.
Miłość: Tłuste koty! Co za pytanie!?
TYP: Dominując ale opiekuńczy
Znaki Szczególne: Chodzi za nim tłusty kot o czym Pan M czasami zapomina. Kilka skrzętnie ukrytych pod spodniami i koszulą tatuaży.

Fabularnie: gabinet
Motto: Koty i pomidory górą!
Multikonta: Caine
Dołączył: 23 Sie 2013
Wysłany: 2013-12-29, 23:19

Uroczy, kulturalny i wesoły dzieciak. Aż miło było popatrzeć co miga nastolatek, który ewidentnie poczuł radość z możliwości komunikowania się z kimś, kto zna jego mowę. Przyjacielska, króciutka rozmowa była niezwykle orzeźwiająca i przyjemna. Szybko obaj się rozgrzali i pokrzepili słodyczami. Konwersacja między nimi mogłaby trwać nawet godzinami.
"Jak podoba ci się ta część USA? Zadowolony z przeprowadzki? Ja także nie jestem z stąd, jestem anglikiem i każdy poznaje mój akcent, momentalnie zmieniają nastawienie a czasem mnie nie rozumieją" zaśmiał się, bo to nawet bez dźwięku poprawiało każdemu humor. Michael miał dar zarażania śmiechem każdego, kto z nim się komunikował.
Michaelowi szybko rzucił się w oczy notatnik, z ołówkiem jako zakładką. Chłopak pewnie był artystą, wedle teczki zajmował się fotografią. Tacy ludzie często zajmują się także innymi dziedzinami, mają do tego dryg. Psycholog już wiedział jakie znaki przypomni sobie w najbliższym czasie, wszelkie związane ze sztuką.
"Słyszałem też, że jesteś bardzo zdolny. Chcesz podobno być fotografem gazetki szkolnej, to wspaniały pomysł" pochwalił go i upił swojej kawy. Wspaniała, mocna i pokrzepiająca. Może i nie używał swojego głosu ale chętnie zwilżył gardło. "Szybko poznasz nowych ludzi, mamy wspaniałych i barwnych uczniów, szkoła jest niezwykle tolerancyjna i wspiera młodych artystów" nastolatek go "słuchał" z dużą cierpliwością, nie przeszkadzało mu, że M jest lekko zardzewiały w migowym.
Kilka osób z boku obserwowało ich, niecodziennie widuje się osoby używające pokazywany język. Pan M nie widział żadnej takiej osoby w okolicy i trochę bał się, że Clay będzie czuł się tu samotnie.