Sypialnia rodziców

Wiek: 18 lat
Pseudonim: Layla
Klasa: 13th C
Ubiór: Zazwyczaj biała koszula, garnitur, luźno zawiązany krawat, buty z klamerkami. Gdy jest zimno, nosi szary płaszcz z kołnierzem podbitym futerkiem. Czasami w wersji "domowej" da się go zobaczyć w sportowych dresach do ćwiczeń lub zwykłych ciemnych spodniach i T-shirtach.
Ekwipunek: Torba z przyborami szkolnymi, paczka papierosów, zapalniczka Zippo, klucze, telefon.
Wygląd: Wysoki, szczupły i umięśniony brunet o krótkich, nastroszonych włosach wpadających do błękitno-szarych oczu. Blady, zwykle złośliwie uśmiechnięty lub kompletnie nieobecny. Bardzo często da się go spotkać z papierosem w ustach.
Miłość: Własna
TYP: Niepokorny
Fabularnie: Zajęty gambiceniem.
Motto: "You know it's just your foolish pride. "
Multikonta: Brak
Dołączył: 01 Cze 2013
Wysłany: 2013-06-02, 13:55   Sypialnia rodziców

Miejsce, do którego Shinya kategorycznie wstępu nie ma i nawet mieć go nie chce. Urządzona w klasycznym, japońskim stylu sypialnia otwiera się na umiejscowiony z tyłu ogród. W środku znajduje się olbrzymie łóżko i jeszcze bardziej imponująca, czerwona lampa. Richard zawsze ma wrażenie, kładąc się spać, że rano obudzi się z tym pieprzonym lampionem. Póki co jednak nie spadła. W dwóch szafach mieszczą się ubrania i buty matki oraz upchnięto ciuchy ojca. Oprócz tego mieści się tu całkiem pokaźna biblioteczka prywatna. Wszystkie fachowe książki Richard jednak wyniósł do swojego gabinetu.
Mimo że pokój Shinyi jest tak blisko, przepuszczalność dźwięku jest niewielka. W obie strony. oba pokoje wygłuszono, toteż ewentualne zakłócenia ciszy nocnej usłyszeć można tylko wtedy, gdy drzwi tarasowe zostaną otwarte. Bez tego Layla nie słyszy baraszkowania rodziców, zaś rodzice nie mogliby usłyszeć ewentualnego baraszkowania Layli.