Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Yaoi Gakuen Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wigiliia Szkolna ew. Bal Bożonarodzeniowy
Autor Wiadomość
Pan M 
Psycholog
Czy chciałeś kiedyś sprzedać swoją duszę? Kupię!

Miano: Michael Morris
Pseudonim: Pan M
Wzrost: 190 cm wzrostu
Ubiór: Klasyczny styl ubierania. Ciemne spodnie a do nich lekko rozpięta koszula z podwiniętymi rękawami. Z racji wygody - trampki.
Ekwipunek: PSP i tłusty kot
Wygląd: Anglik niepodobny do Anglika. Jasna cera, która wydaje się blada gdyż Pan M ma krótkie, czarne włosy w wiecznym nieładzie. Oczy o mocnym, niebieskim odcieniu. Pod ubraniem grzecznego dorosłego skrywa kilka pamiątek - tatuaże.
Miłość: Tłuste koty! Co za pytanie!?
TYP: Dominując ale opiekuńczy
Znaki Szczególne: Chodzi za nim tłusty kot o czym Pan M czasami zapomina. Kilka skrzętnie ukrytych pod spodniami i koszulą tatuaży.

Fabularnie: gabinet
Motto: Koty i pomidory górą!
Multikonta: Caine
Wysłany: 2013-11-26, 23:47   Wigiliia Szkolna ew. Bal Bożonarodzeniowy

Idą święta (wedle supermarketów to lada moment będą) i tak sem myślałam, że można by strzelić event w postaci przygotowań do balu i samego balu ew. wigilii szkolnej.
Od strony technicznej to myślałam aby nie robić ogromnej sesji wieloosobowej (wiemy jak to jest z takim czymś i jak trudno wszystko ogarnąć) ale cały temat i każdy mógłby powiedzieć co by chciał robić (w parach np) w trakcie przygotowań a potem sam temat balu :) jak na każdej takiej imprezie potworzą się grupki, pary itp jedni będą tańczyć, inni pilnować i tańczyć (nauczyciele, personel itp), jeść, umykać w kąciki aby się miziać itp itp

Oczywiście niechaj Admini szanowni się wypowiedzą, bo w sumie ich zgoda i zamysł na coś takiego jest bardzo ważna.

No i kto chętny :)

White Wolf 
Duży Zły Wilk

Miano: Boris Roth Lorenz
Pseudonim: White Wolf
Wzrost: Około 187 cm
Ubiór: Adekwatny do pogody i sytuacji. W obecnym momencie czarny podkoszulek, wisiorek z krzyżykiem, niebieskie jeansy oraz czarne kowbojki. W chłodniejsze dni narzuca kurtkę o barwie zgniłej zieleni.
Ekwipunek: Kluczyki do samochodu, mieszkania. Pistolet 92FS z grawerem wyjącego wilka przy uchwycie.
Wygląd: Typowy facet, to już pewne na pierwszy rzut oka. Dzięki ćwiczeniom, jakie odbywa jego ciało jest odpowiednio umięśnione i nawet miłe dla cudzych spojrzeń. Ma wyróżniający blond włosów, który jest rozpoznawalny z daleka. Grzywka często opada mu na oczy, przez co zaczesuje ją do tyłu. Jego karnację można nazwać brzoskwiniową, co ładnie kontrastuje się z błękitnymi tęczówkami w oczach.
Miłość: Grrrr...
TYP: Wrrrr...
Znaki Szczególne: Blizna na lewym policzku oraz te na prawym przedramieniu, złote włoski.

Fabularnie: Saaam samooootnyyyy
Motto: Niepokorna dusza, która nie ugnie się smagana losem, nie drgnie, nie załka. Moja głowa krwawi, ale nie ugina się. Groźba sprzed lat szuka mnie, a kiedy znajdzie, nie ulęknę się. To bez znaczenia jak nikła jest szansa i jakimi konsekwencjami jest obciążona.
Multikonta: Bym chyba oszalał
Wysłany: 2013-11-29, 23:07   

To ja jestem za. Można zrobić dobrą imprezkę. Nie wiem jak się wbiję, ale na pewno mi się uda, nie takie rzeczy się robiło :D

Satori 
Mistrz Potrójnego Salta

Miano: Satori McMillan
Pseudonim: Satoś, Kociak
Klasa: 10th A
Wzrost: 175
Ubiór: Czarne rurki, czarne trampki Converse, biały t-shirt Lacoste i czarna kurtka skórzana.
Ekwipunek: Skórzana torba na ramię, a w niej: iPhone, notatnik, ołowek oraz kolorowe pisaki i kredki
Wygląd: Jest to chłopak dość postawny, nie jakieś tam chucherko. Ma około 175cm wzrostu. Włosy miał dość krótkie. Jego oczy miały też bardzo ciekawy kolor, były niebieskie, a w słońcu wydawały się fiołkowe. Usta miał delikatne, bardziej kobiece niż męskie.
TYP: Uke
Znaki Szczególne: Włosy w kolorze czerwono-pomarańczowym

Fabularnie: Nuke
Multikonta: brak
Wysłany: 2013-11-30, 14:43   

Ja też jestem za. Taka szkolna integracja jest bardzo wskazana, a bal jest świetną do tego okazją. Jestem za! *podnosi rączkę jako osoba chętna wziąć w tym evencie udział*

Relacje Satori'ego|Karta Postaci|Telefon

Galeria:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,

Kotori 
Sławny Rysownik/ Nauczyciel
Lis Pospolity.

Miano: Kotori Yuu.
Pseudonim: Daisy, Sephiroth; Kot, Lis oraz Rudzielec. Farbowany Lis także przyjęty od niedawna.
Wzrost: 178 centymetrów.
Ubiór: Chodzi różnie ubrany. Zależy to od jego nastroju i danego dnia. Ale najczęściej można go spotkać w różnorodnych swetrach. Najczęściej długich, które sięgają mu do tyłka oraz w obcisłych spodniach, typu rurki, gdyż najlepiej na nim leżą. Od czasu do czasu w leginsach czarnych zdarzy się go spotkać i nie mylić mi tutaj je z kalesonami. Czasem jakieś trampki, albo, gdy jest chłodniej kowbojki.
Ekwipunek: Torba: Szkicownik, a jak i on, to piórnik z wyposażeniem; cukierki miętowe, czasem fajki.
Wygląd: Rudowłosy koleś, który czasami farbnie się na fioletowo. Sięgają mu one (włosy) poza tyłek. Szczupła sylwetka, jasna cera. Oczy koloru głębokiej, chłodnej zieleni, dosyć gęste rzęsy zadarty, mały nos.
Miłość: Zbyt pochłonięty pracą.
TYP: Masochistyczny Switch.
Znaki Szczególne: Rude włosy, czasem filetowe teraz; blizna przechodząca przez całe plecy po ukośniej stronie aż do biodra. Czasem rany na rękach i drobne blizny na nich.

Fabularnie: Zawieszenie.
Motto: Z głupim kłócić się nie będę.
Multikonta: Felek, Ruma, Bazyl, Bernard, Kevin, Alexander
DODATKOWE: Wychowawca klasy 12th A.

Wysłany: 2013-11-30, 15:24   

Hmm... Tak po głębszym zastanowieniu, stwierdzam, że jak już mamy robić owy event, to po przenosinach. Będzie sporo zamieszania i przez co, może po prostu nie wypalić. Ale ja bardzo chętnie widzę taki event.

"O wiele za piękni dla dnia
Jesteśmy jak lodowe kwiaty
Zimna i czarna jest nasza moc
Lodowe kwiaty rozkwitają w nocy"

Wilk 
Uliczny Drapieżnik

Miano: Matthias Hans Wolf
Pseudonim: Wilk
Klasa: 12th B
Wzrost: 180 cm
Ubiór: zwykły Tshirt,dres lub bluza z kapturem i jeansy, szalik czasami a w chłodniejsze dni kurtka skórzana, szyja przyozdobiona naszyjnikiem z krzyżem lub nieśmiertelnikami
Ekwipunek: telefon, duże słuchawki, dokumenty i portfel
Wygląd: Jednym słowem albinos. Czerwone ślepia i krótkie rozczochrane bieluteńkie kłaki oraz jasna karnacja. Bez koszulki widać mu mocniejsze zarysy mięśni.
Miłość: Tajne
TYP: dziki
Znaki Szczególne: blizna na szyi przy biegu aorty, białe włosy, czerwone ślepia

Fabularnie: Z takim jednym~
Motto: Daw­niej, gdy ści­gały mnie w ziemie wil­ki, za­mieniałem się w wil­ka i biegałem ze sta­dem po kil­ka ty­god­ni. I przeżyłem.
Multikonta: Nein
Wysłany: 2013-11-30, 16:29   

dla mnie zależy kiedy chcecie go zacząć, o. Przed 20 grudnia nie dam rady.

Pan M 
Psycholog
Czy chciałeś kiedyś sprzedać swoją duszę? Kupię!

Miano: Michael Morris
Pseudonim: Pan M
Wzrost: 190 cm wzrostu
Ubiór: Klasyczny styl ubierania. Ciemne spodnie a do nich lekko rozpięta koszula z podwiniętymi rękawami. Z racji wygody - trampki.
Ekwipunek: PSP i tłusty kot
Wygląd: Anglik niepodobny do Anglika. Jasna cera, która wydaje się blada gdyż Pan M ma krótkie, czarne włosy w wiecznym nieładzie. Oczy o mocnym, niebieskim odcieniu. Pod ubraniem grzecznego dorosłego skrywa kilka pamiątek - tatuaże.
Miłość: Tłuste koty! Co za pytanie!?
TYP: Dominując ale opiekuńczy
Znaki Szczególne: Chodzi za nim tłusty kot o czym Pan M czasami zapomina. Kilka skrzętnie ukrytych pod spodniami i koszulą tatuaży.

Fabularnie: gabinet
Motto: Koty i pomidory górą!
Multikonta: Caine
Wysłany: 2013-11-30, 19:27   

Można by np w okresie między sylwkiem a świętami - ludzie mają wolne na uczelniach i w szkołach
A kiedy te sławetne przenosiny?

Hide 
Kociak

Miano: Hide Kanami
Pseudonim: Kociak
Klasa: 9th B
Wzrost: 156cm
Ubiór: Uwielbia nosić bluzy z kapturami, na których są kocie uszy. Bluzy mają kieszenie w typie tak zwanego "kangurka" i są one zawsze wypchane słodyczami. Pod taką bluzą zawsze ma założoną bluzkę z krótkim rękawkiem, najczęściej są one w różnych odcieniach zieleni, który to kolor jest jego ulubionym. Do tego dżinsy i adidasy w różnych kolorach z równie kolorowymi sznurówkami. Dżinsy są najczęściej w kolorze bardzo ciemnego granatu gdyż niebieski to jego drugi ulubiony kolor.
Wygląd: Ma krótkie blond włoski i piękne, błękitne oczy. Włosy układają mu się ładnie wokół twarzy i sięgają prawie do ramion, ma trochę przydługą grzywkę. Czasem wiąże włosy w kucyk, robi to jednak rzadko gdyż uważa, że wtedy wygląda zbyt dziewczęco. Jest raczej wątłej postury, nadal ma dziecięcą budowę ciała.
Miłość: ?
TYP: uke
Znaki Szczególne: bluzy z kocimi uszami

Fabularnie: zajęty~
Multikonta: Nuke, Eiri, Romano, Izuo, Andrew
Wysłany: 2013-12-01, 09:45   

Na przenosiny nie warto czekać bo to może być zarówno za tydzień jak i za dwa miesiące, nie wiadomo kiedy.

Ja jestem bardzo za i nie ma co czekać na przenosiny. Chyba, że Noah konkretnie się wypowie kiedy przenosiny.

Noah 
Książę z bajki

FUNKCJE: Główny administrator, Główny Grafik
Miano: Noah Lanneugrasse [czyt. Lanygras]
Pseudonim: Noa
Klasa: 13th A
Wzrost: 187
Ubiór: Aktualnie Noah ma na sobie czarne rurki oraz beżową bluzkę na długi rękaw.
Ekwipunek: Telefon, portfel, klucze
Wygląd: Blondyn o charakterystycznych jasno brązowych oczach.
Miłość: Brak
TYP: Seme
Fabularnie: Zajęty.
Multikonta: Lysander, Gilbert
DODATKOWE: Przewodniczący Klubu Hostów, Opiekun klubu pływackiego.

Wysłany: 2013-12-01, 10:56   

Cóż. Zostało nam mało do roboty, gdyż praktycznie wszystko mamy skończone, oprócz kompletnej szaty graficznej. Teoretycznie chcieliśmy dużo wcześniej przed świętami, ale w praktyce zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do eventu to nie jest to zły pomysł, ale co jeśli skończy się tak samo, jak event walentynkowy?

Kotori 
Sławny Rysownik/ Nauczyciel
Lis Pospolity.

Miano: Kotori Yuu.
Pseudonim: Daisy, Sephiroth; Kot, Lis oraz Rudzielec. Farbowany Lis także przyjęty od niedawna.
Wzrost: 178 centymetrów.
Ubiór: Chodzi różnie ubrany. Zależy to od jego nastroju i danego dnia. Ale najczęściej można go spotkać w różnorodnych swetrach. Najczęściej długich, które sięgają mu do tyłka oraz w obcisłych spodniach, typu rurki, gdyż najlepiej na nim leżą. Od czasu do czasu w leginsach czarnych zdarzy się go spotkać i nie mylić mi tutaj je z kalesonami. Czasem jakieś trampki, albo, gdy jest chłodniej kowbojki.
Ekwipunek: Torba: Szkicownik, a jak i on, to piórnik z wyposażeniem; cukierki miętowe, czasem fajki.
Wygląd: Rudowłosy koleś, który czasami farbnie się na fioletowo. Sięgają mu one (włosy) poza tyłek. Szczupła sylwetka, jasna cera. Oczy koloru głębokiej, chłodnej zieleni, dosyć gęste rzęsy zadarty, mały nos.
Miłość: Zbyt pochłonięty pracą.
TYP: Masochistyczny Switch.
Znaki Szczególne: Rude włosy, czasem filetowe teraz; blizna przechodząca przez całe plecy po ukośniej stronie aż do biodra. Czasem rany na rękach i drobne blizny na nich.

Fabularnie: Zawieszenie.
Motto: Z głupim kłócić się nie będę.
Multikonta: Felek, Ruma, Bazyl, Bernard, Kevin, Alexander
DODATKOWE: Wychowawca klasy 12th A.

Wysłany: 2013-12-01, 13:34   

Dokładnie. Bo pomysł jest dobry. Ale... Szkoda jest, gdy zgłasza się tyle osób, myślisz, że wszystko będzie dobrze, starasz się, jak tylko potrafisz, a tutaj z 10 osób, bierze udział zaledwie trzy, po czym w ogóle nikt nic nie pisze. Przykry jest taki widok.

"O wiele za piękni dla dnia
Jesteśmy jak lodowe kwiaty
Zimna i czarna jest nasza moc
Lodowe kwiaty rozkwitają w nocy"

Vincent
Wschodząca Gwiazda
Bad Romance, honey~

Miano: Vincent Christopher Star
Pseudonim: Lunatyk, Cent, Vinni, i e.. Matrona >D
Klasa: 13th B
Wzrost: 182 cm.
Ubiór: Vincent postanowił zaszaleć i ubrał BIAŁĄ bluzkę z wieloma czarnymi napisami rockowych zespołów, na to ciemno-szara, rozpięta bluza. Granatowe spodnie, a na nich czarnym gruby pasek -->> czyli strój ''minimum czerni''.
Ekwipunek: Pokrowiec na skrzypce, portfel, notes+długopis
Wygląd: Facet z jasną cerą i dość drobnym, ale nie wątłym ciałem. Na głowie rosną czarne, mocno pocieniowane włosy (kosmyki sięgają nawet do obojczyków), z grzywką niemal zasłaniającą prawe oko. A oczy są koloru niebieskiego, czasem pochmurnego, zależy od światła. Średniej wielkości, prosty nos i jasne wargi.
Miłość: Lustereczko, powiedz przecie. Kto jest najpiękniejszy na świecie?
TYP: 50/50
Znaki Szczególne: Cztery kolczyki w prawym uchu, trzy w lewym i w brwi, wardze oraz czarny tatuaż węża, ciągnący się na prawym przedramieniu.

Fabularnie: Zajęty= Książę
Motto: ''Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już kurwa przesadziłem''.
Multikonta: Mike
Wysłany: 2013-12-02, 14:40   

Mamy tutaj tylu psycholi. To nie będzie wigilia, to będzie bitwa na żarcie, krzesła i ławki.

PISZE SIĘ NA TO. <3

Chociaż taki event w parach i tak dalej, to jak zwykła fabuła. ''

Keith 
Ulegający prowokator

Miano: Keith Evan Marshall
Pseudonim: Ev., Kei, Kajtek, Kajtuchna...
Klasa: 13th C
Wzrost: Sto osiemdziesiąt siedem centymetrów
Ubiór: Poobcierane dżinsy, zielone trampki, biała koszula, włożona częściowo w spodnie. Na szyi jak zawsze zwisają mu nieśmiertelniki. Na prawym nadgarstku ma parę splecionych rzemyków.
Ekwipunek: Portfel, nieśmiertelniki, telefon.
Wygląd: Aktualnie włosy są stosunkowo krótkie, w większej części brązowo szare, z kilkoma akcentami fioletu po poprzedniej farbie, pozostawione w swobodnym nieładzie, tatuaż na linii łopatek do karku, celtycki, kilka przechodzących się kół, jakieś krzyże i wzorki w pogrubionych konturach.
Miłość: Panicz Vincent Christopher Star
TYP: Ulegający seme
Znaki Szczególne: Tunel w uchu

Fabularnie: Z Gwiazdą.
Motto: Nie ma mężczyzn hetero, są tylko źle podrywani.
Multikonta: Adaś
Wysłany: 2013-12-02, 14:48   

Keith za Vincentem nawet w ogień, więc czemu by nie na event?~

"Feels like I'm having a meltdown
It feels like I'm losing control
They tell me I'm a danger to myself
Now the crazy train is ready to roll, Oh!

Walk that walk like you don't give a fuck
You've got a right to turn it up and get down
Electric shock, no I can't get enough
'Cause tonight we're taking over the town, hey"

Odpowiedz do tematu