Yaoi Gakuen Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wigiliia Szkolna ew. Bal Bożonarodzeniowy
Autor Wiadomość
Pan M 
Psycholog
Czy chciałeś kiedyś sprzedać swoją duszę? Kupię!

Miano: Michael Morris
Pseudonim: Pan M
Wzrost: 190 cm wzrostu
Ubiór: Klasyczny styl ubierania. Ciemne spodnie a do nich lekko rozpięta koszula z podwiniętymi rękawami. Z racji wygody - trampki.
Ekwipunek: PSP i tłusty kot
Wygląd: Anglik niepodobny do Anglika. Jasna cera, która wydaje się blada gdyż Pan M ma krótkie, czarne włosy w wiecznym nieładzie. Oczy o mocnym, niebieskim odcieniu. Pod ubraniem grzecznego dorosłego skrywa kilka pamiątek - tatuaże.
Miłość: Tłuste koty! Co za pytanie!?
TYP: Dominując ale opiekuńczy
Znaki Szczególne: Chodzi za nim tłusty kot o czym Pan M czasami zapomina. Kilka skrzętnie ukrytych pod spodniami i koszulą tatuaży.

Fabularnie: gabinet
Motto: Koty i pomidory górą!
Multikonta: Caine
Wysłany: 2013-11-26, 23:47   Wigiliia Szkolna ew. Bal Bożonarodzeniowy

Idą święta (wedle supermarketów to lada moment będą) i tak sem myślałam, że można by strzelić event w postaci przygotowań do balu i samego balu ew. wigilii szkolnej.
Od strony technicznej to myślałam aby nie robić ogromnej sesji wieloosobowej (wiemy jak to jest z takim czymś i jak trudno wszystko ogarnąć) ale cały temat i każdy mógłby powiedzieć co by chciał robić (w parach np) w trakcie przygotowań a potem sam temat balu :) jak na każdej takiej imprezie potworzą się grupki, pary itp jedni będą tańczyć, inni pilnować i tańczyć (nauczyciele, personel itp), jeść, umykać w kąciki aby się miziać itp itp

Oczywiście niechaj Admini szanowni się wypowiedzą, bo w sumie ich zgoda i zamysł na coś takiego jest bardzo ważna.

No i kto chętny :)

White Wolf 
Duży Zły Wilk

Miano: Boris Roth Lorenz
Pseudonim: White Wolf
Wzrost: Około 187 cm
Ubiór: Adekwatny do pogody i sytuacji. W obecnym momencie czarny podkoszulek, wisiorek z krzyżykiem, niebieskie jeansy oraz czarne kowbojki. W chłodniejsze dni narzuca kurtkę o barwie zgniłej zieleni.
Ekwipunek: Kluczyki do samochodu, mieszkania. Pistolet 92FS z grawerem wyjącego wilka przy uchwycie.
Wygląd: Typowy facet, to już pewne na pierwszy rzut oka. Dzięki ćwiczeniom, jakie odbywa jego ciało jest odpowiednio umięśnione i nawet miłe dla cudzych spojrzeń. Ma wyróżniający blond włosów, który jest rozpoznawalny z daleka. Grzywka często opada mu na oczy, przez co zaczesuje ją do tyłu. Jego karnację można nazwać brzoskwiniową, co ładnie kontrastuje się z błękitnymi tęczówkami w oczach.
Miłość: Grrrr...
TYP: Wrrrr...
Znaki Szczególne: Blizna na lewym policzku oraz te na prawym przedramieniu, złote włoski.

Fabularnie: Saaam samooootnyyyy
Motto: Niepokorna dusza, która nie ugnie się smagana losem, nie drgnie, nie załka. Moja głowa krwawi, ale nie ugina się. Groźba sprzed lat szuka mnie, a kiedy znajdzie, nie ulęknę się. To bez znaczenia jak nikła jest szansa i jakimi konsekwencjami jest obciążona.
Multikonta: Bym chyba oszalał
Wysłany: 2013-11-29, 23:07   

To ja jestem za. Można zrobić dobrą imprezkę. Nie wiem jak się wbiję, ale na pewno mi się uda, nie takie rzeczy się robiło :D

Satori 
Mistrz Potrójnego Salta

Miano: Satori McMillan
Pseudonim: Satoś, Kociak
Klasa: 10th A
Wzrost: 175
Ubiór: Czarne rurki, czarne trampki Converse, biały t-shirt Lacoste i czarna kurtka skórzana.
Ekwipunek: Skórzana torba na ramię, a w niej: iPhone, notatnik, ołowek oraz kolorowe pisaki i kredki
Wygląd: Jest to chłopak dość postawny, nie jakieś tam chucherko. Ma około 175cm wzrostu. Włosy miał dość krótkie. Jego oczy miały też bardzo ciekawy kolor, były niebieskie, a w słońcu wydawały się fiołkowe. Usta miał delikatne, bardziej kobiece niż męskie.
TYP: Uke
Znaki Szczególne: Włosy w kolorze czerwono-pomarańczowym

Fabularnie: Nuke
Multikonta: brak
Wysłany: 2013-11-30, 14:43   

Ja też jestem za. Taka szkolna integracja jest bardzo wskazana, a bal jest świetną do tego okazją. Jestem za! *podnosi rączkę jako osoba chętna wziąć w tym evencie udział*

Relacje Satori'ego|Karta Postaci|Telefon

Galeria:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,

Kotori 
Sławny Rysownik/ Nauczyciel
Lis Pospolity.

Miano: Kotori Yuu.
Pseudonim: Daisy, Sephiroth; Kot, Lis oraz Rudzielec. Farbowany Lis także przyjęty od niedawna.
Wzrost: 178 centymetrów.
Ubiór: Chodzi różnie ubrany. Zależy to od jego nastroju i danego dnia. Ale najczęściej można go spotkać w różnorodnych swetrach. Najczęściej długich, które sięgają mu do tyłka oraz w obcisłych spodniach, typu rurki, gdyż najlepiej na nim leżą. Od czasu do czasu w leginsach czarnych zdarzy się go spotkać i nie mylić mi tutaj je z kalesonami. Czasem jakieś trampki, albo, gdy jest chłodniej kowbojki.
Ekwipunek: Torba: Szkicownik, a jak i on, to piórnik z wyposażeniem; cukierki miętowe, czasem fajki.
Wygląd: Rudowłosy koleś, który czasami farbnie się na fioletowo. Sięgają mu one (włosy) poza tyłek. Szczupła sylwetka, jasna cera. Oczy koloru głębokiej, chłodnej zieleni, dosyć gęste rzęsy zadarty, mały nos.
Miłość: Zbyt pochłonięty pracą.
TYP: Masochistyczny Switch.
Znaki Szczególne: Rude włosy, czasem filetowe teraz; blizna przechodząca przez całe plecy po ukośniej stronie aż do biodra. Czasem rany na rękach i drobne blizny na nich.

Fabularnie: Zawieszenie.
Motto: Z głupim kłócić się nie będę.
Multikonta: Felek, Ruma, Bazyl, Bernard, Kevin, Alexander
DODATKOWE: Wychowawca klasy 12th A.

Wysłany: 2013-11-30, 15:24   

Hmm... Tak po głębszym zastanowieniu, stwierdzam, że jak już mamy robić owy event, to po przenosinach. Będzie sporo zamieszania i przez co, może po prostu nie wypalić. Ale ja bardzo chętnie widzę taki event.

"O wiele za piękni dla dnia
Jesteśmy jak lodowe kwiaty
Zimna i czarna jest nasza moc
Lodowe kwiaty rozkwitają w nocy"

Wilk 
Uliczny Drapieżnik

Miano: Matthias Hans Wolf
Pseudonim: Wilk
Klasa: 12th B
Wzrost: 180 cm
Ubiór: zwykły Tshirt,dres lub bluza z kapturem i jeansy, szalik czasami a w chłodniejsze dni kurtka skórzana, szyja przyozdobiona naszyjnikiem z krzyżem lub nieśmiertelnikami
Ekwipunek: telefon, duże słuchawki, dokumenty i portfel
Wygląd: Jednym słowem albinos. Czerwone ślepia i krótkie rozczochrane bieluteńkie kłaki oraz jasna karnacja. Bez koszulki widać mu mocniejsze zarysy mięśni.
Miłość: Tajne
TYP: dziki
Znaki Szczególne: blizna na szyi przy biegu aorty, białe włosy, czerwone ślepia

Fabularnie: Z takim jednym~
Motto: Daw­niej, gdy ści­gały mnie w ziemie wil­ki, za­mieniałem się w wil­ka i biegałem ze sta­dem po kil­ka ty­god­ni. I przeżyłem.
Multikonta: Nein
Wysłany: 2013-11-30, 16:29   

dla mnie zależy kiedy chcecie go zacząć, o. Przed 20 grudnia nie dam rady.

Pan M 
Psycholog
Czy chciałeś kiedyś sprzedać swoją duszę? Kupię!

Miano: Michael Morris
Pseudonim: Pan M
Wzrost: 190 cm wzrostu
Ubiór: Klasyczny styl ubierania. Ciemne spodnie a do nich lekko rozpięta koszula z podwiniętymi rękawami. Z racji wygody - trampki.
Ekwipunek: PSP i tłusty kot
Wygląd: Anglik niepodobny do Anglika. Jasna cera, która wydaje się blada gdyż Pan M ma krótkie, czarne włosy w wiecznym nieładzie. Oczy o mocnym, niebieskim odcieniu. Pod ubraniem grzecznego dorosłego skrywa kilka pamiątek - tatuaże.
Miłość: Tłuste koty! Co za pytanie!?
TYP: Dominując ale opiekuńczy
Znaki Szczególne: Chodzi za nim tłusty kot o czym Pan M czasami zapomina. Kilka skrzętnie ukrytych pod spodniami i koszulą tatuaży.

Fabularnie: gabinet
Motto: Koty i pomidory górą!
Multikonta: Caine
Wysłany: 2013-11-30, 19:27   

Można by np w okresie między sylwkiem a świętami - ludzie mają wolne na uczelniach i w szkołach
A kiedy te sławetne przenosiny?

Hide 
Kociak

Miano: Hide Kanami
Pseudonim: Kociak
Klasa: 9th B
Wzrost: 156cm
Ubiór: Uwielbia nosić bluzy z kapturami, na których są kocie uszy. Bluzy mają kieszenie w typie tak zwanego "kangurka" i są one zawsze wypchane słodyczami. Pod taką bluzą zawsze ma założoną bluzkę z krótkim rękawkiem, najczęściej są one w różnych odcieniach zieleni, który to kolor jest jego ulubionym. Do tego dżinsy i adidasy w różnych kolorach z równie kolorowymi sznurówkami. Dżinsy są najczęściej w kolorze bardzo ciemnego granatu gdyż niebieski to jego drugi ulubiony kolor.
Wygląd: Ma krótkie blond włoski i piękne, błękitne oczy. Włosy układają mu się ładnie wokół twarzy i sięgają prawie do ramion, ma trochę przydługą grzywkę. Czasem wiąże włosy w kucyk, robi to jednak rzadko gdyż uważa, że wtedy wygląda zbyt dziewczęco. Jest raczej wątłej postury, nadal ma dziecięcą budowę ciała.
Miłość: ?
TYP: uke
Znaki Szczególne: bluzy z kocimi uszami

Fabularnie: zajęty~
Multikonta: Nuke, Eiri, Romano, Izuo, Andrew
Wysłany: 2013-12-01, 09:45   

Na przenosiny nie warto czekać bo to może być zarówno za tydzień jak i za dwa miesiące, nie wiadomo kiedy.

Ja jestem bardzo za i nie ma co czekać na przenosiny. Chyba, że Noah konkretnie się wypowie kiedy przenosiny.

Noah 
Książę z bajki

FUNKCJE: Główny administrator, Główny Grafik
Miano: Noah Lanneugrasse [czyt. Lanygras]
Pseudonim: Noa
Klasa: 13th A
Wzrost: 187
Ubiór: Aktualnie Noah ma na sobie czarne rurki oraz beżową bluzkę na długi rękaw.
Ekwipunek: Telefon, portfel, klucze
Wygląd: Blondyn o charakterystycznych jasno brązowych oczach.
Miłość: Brak
TYP: Seme
Fabularnie: Zajęty.
Multikonta: Lysander, Gilbert
DODATKOWE: Przewodniczący Klubu Hostów, Opiekun klubu pływackiego.

Wysłany: 2013-12-01, 10:56   

Cóż. Zostało nam mało do roboty, gdyż praktycznie wszystko mamy skończone, oprócz kompletnej szaty graficznej. Teoretycznie chcieliśmy dużo wcześniej przed świętami, ale w praktyce zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do eventu to nie jest to zły pomysł, ale co jeśli skończy się tak samo, jak event walentynkowy?

Kotori 
Sławny Rysownik/ Nauczyciel
Lis Pospolity.

Miano: Kotori Yuu.
Pseudonim: Daisy, Sephiroth; Kot, Lis oraz Rudzielec. Farbowany Lis także przyjęty od niedawna.
Wzrost: 178 centymetrów.
Ubiór: Chodzi różnie ubrany. Zależy to od jego nastroju i danego dnia. Ale najczęściej można go spotkać w różnorodnych swetrach. Najczęściej długich, które sięgają mu do tyłka oraz w obcisłych spodniach, typu rurki, gdyż najlepiej na nim leżą. Od czasu do czasu w leginsach czarnych zdarzy się go spotkać i nie mylić mi tutaj je z kalesonami. Czasem jakieś trampki, albo, gdy jest chłodniej kowbojki.
Ekwipunek: Torba: Szkicownik, a jak i on, to piórnik z wyposażeniem; cukierki miętowe, czasem fajki.
Wygląd: Rudowłosy koleś, który czasami farbnie się na fioletowo. Sięgają mu one (włosy) poza tyłek. Szczupła sylwetka, jasna cera. Oczy koloru głębokiej, chłodnej zieleni, dosyć gęste rzęsy zadarty, mały nos.
Miłość: Zbyt pochłonięty pracą.
TYP: Masochistyczny Switch.
Znaki Szczególne: Rude włosy, czasem filetowe teraz; blizna przechodząca przez całe plecy po ukośniej stronie aż do biodra. Czasem rany na rękach i drobne blizny na nich.

Fabularnie: Zawieszenie.
Motto: Z głupim kłócić się nie będę.
Multikonta: Felek, Ruma, Bazyl, Bernard, Kevin, Alexander
DODATKOWE: Wychowawca klasy 12th A.

Wysłany: 2013-12-01, 13:34   

Dokładnie. Bo pomysł jest dobry. Ale... Szkoda jest, gdy zgłasza się tyle osób, myślisz, że wszystko będzie dobrze, starasz się, jak tylko potrafisz, a tutaj z 10 osób, bierze udział zaledwie trzy, po czym w ogóle nikt nic nie pisze. Przykry jest taki widok.

"O wiele za piękni dla dnia
Jesteśmy jak lodowe kwiaty
Zimna i czarna jest nasza moc
Lodowe kwiaty rozkwitają w nocy"

Vincent
Wschodząca Gwiazda
Bad Romance, honey~

Miano: Vincent Christopher Star
Pseudonim: Lunatyk, Cent, Vinni, i e.. Matrona >D
Klasa: 13th B
Wzrost: 182 cm.
Ubiór: Vincent postanowił zaszaleć i ubrał BIAŁĄ bluzkę z wieloma czarnymi napisami rockowych zespołów, na to ciemno-szara, rozpięta bluza. Granatowe spodnie, a na nich czarnym gruby pasek -->> czyli strój ''minimum czerni''.
Ekwipunek: Pokrowiec na skrzypce, portfel, notes+długopis
Wygląd: Facet z jasną cerą i dość drobnym, ale nie wątłym ciałem. Na głowie rosną czarne, mocno pocieniowane włosy (kosmyki sięgają nawet do obojczyków), z grzywką niemal zasłaniającą prawe oko. A oczy są koloru niebieskiego, czasem pochmurnego, zależy od światła. Średniej wielkości, prosty nos i jasne wargi.
Miłość: Lustereczko, powiedz przecie. Kto jest najpiękniejszy na świecie?
TYP: 50/50
Znaki Szczególne: Cztery kolczyki w prawym uchu, trzy w lewym i w brwi, wardze oraz czarny tatuaż węża, ciągnący się na prawym przedramieniu.

Fabularnie: Zajęty= Książę
Motto: ''Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już kurwa przesadziłem''.
Multikonta: Mike
Wysłany: 2013-12-02, 14:40   

Mamy tutaj tylu psycholi. To nie będzie wigilia, to będzie bitwa na żarcie, krzesła i ławki.

PISZE SIĘ NA TO. <3

Chociaż taki event w parach i tak dalej, to jak zwykła fabuła. ''

Keith 
Ulegający prowokator

Miano: Keith Evan Marshall
Pseudonim: Ev., Kei, Kajtek, Kajtuchna...
Klasa: 13th C
Wzrost: Sto osiemdziesiąt siedem centymetrów
Ubiór: Poobcierane dżinsy, zielone trampki, biała koszula, włożona częściowo w spodnie. Na szyi jak zawsze zwisają mu nieśmiertelniki. Na prawym nadgarstku ma parę splecionych rzemyków.
Ekwipunek: Portfel, nieśmiertelniki, telefon.
Wygląd: Aktualnie włosy są stosunkowo krótkie, w większej części brązowo szare, z kilkoma akcentami fioletu po poprzedniej farbie, pozostawione w swobodnym nieładzie, tatuaż na linii łopatek do karku, celtycki, kilka przechodzących się kół, jakieś krzyże i wzorki w pogrubionych konturach.
Miłość: Panicz Vincent Christopher Star
TYP: Ulegający seme
Znaki Szczególne: Tunel w uchu

Fabularnie: Z Gwiazdą.
Motto: Nie ma mężczyzn hetero, są tylko źle podrywani.
Multikonta: Adaś
Wysłany: 2013-12-02, 14:48   

Keith za Vincentem nawet w ogień, więc czemu by nie na event?~

"Feels like I'm having a meltdown
It feels like I'm losing control
They tell me I'm a danger to myself
Now the crazy train is ready to roll, Oh!

Walk that walk like you don't give a fuck
You've got a right to turn it up and get down
Electric shock, no I can't get enough
'Cause tonight we're taking over the town, hey"

Odpowiedz do tematu