Znajomości Yukiego.

Wzrost: 165cm
Ubiór: Nosi czarną koszulkę która na ramionach jest ozdobiona szkocką kratą w kolorze czarno-czerwonej. Krótkie spodenki także mają czarny kolor, ozdobione identyczną kratą jak ta na bluzce.
Ekwipunek: Nosi ze sobą mały scyzoryk. Prezent od siostry.
Wygląd: Blond włosy. Niebieskie oczy i mały zgrabny nosek. Dość chudy i niski jak na swój wiek.
TYP: Uke
Znaki Szczególne: Czerwona przepaska na szyi i po jednej na nadgarstkach oraz nieśmiertelnik pełniący role naszyjnika.

Dołączył: 17 Lis 2013
Wysłany: 2013-12-10, 18:25   Znajomości Yukiego.

Chętnych do relacji zapraszam tutaj! Czekam na każdego rodzaju relacje, każdy ma znajomych, przyjaciół, ukochanych, ale także wrogów.
POZYTYWNE:
~Andrew-spotkał go już pierwszego dnia i bardzo dobrze się dogadywali, potem za drobną przysługą oprowadził go po szkole. Jest to sympatyczny i wesoły chłopak, który należy do klubu hostów.
~Satori-zwykły kolega z klasy z którym czasami można na spokojnie porozmawiać o zadaniach domowych, czasami razem je odrobić. Po prostu ktoś kto zagadał do Yukiego.

NEGATYWNE:

NEUTRALNE:

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2013-12-19, 16:25, w całości zmieniany 1 raz

Reiner
As Pik

Miano: Reiner Sakuragi
Pseudonim: Rei
Klasa: 13th B
Ubiór: Często można go spotkać hasającego w kimonie, niezrzadka damskim ot tak, na złość światu. Lecz nie ma nic przeciwko jeansom. Jeansy dobre są, a te czarne- w szczególności!
Ekwipunek: Karty do gry, telefon, google zwykle na głowie, czasem zawieszone na szyi.
Wygląd: Białe włosy i najzwyklejsze w świecie błękitne oczy. Cera blada jakby człowiek słońca nie znał, szczupły.
Fabularnie: Szkolny Akademik- korytarz
Motto: When he was good, he was very good indeed, but when he was bad he was horrid.
Multikonta: Haien
Dołączył: 06 Gru 2013
Wysłany: 2013-12-11, 00:35

Rei byłby chętny na jakąś teoretycznie pozytywną relacyjkę! 8D

Wysłany: 2013-12-12, 16:10

O jestem mile zaskoczony, masz jakiś pomysł, bo ja jak na razie nie.

Wzrost: 175
Ubiór: Czarne rurki, czarne trampki Converse, biały t-shirt Lacoste i czarna kurtka skórzana.
Ekwipunek: Skórzana torba na ramię, a w niej: iPhone, notatnik, ołowek oraz kolorowe pisaki i kredki
Wygląd: Jest to chłopak dość postawny, nie jakieś tam chucherko. Ma około 175cm wzrostu. Włosy miał dość krótkie. Jego oczy miały też bardzo ciekawy kolor, były niebieskie, a w słońcu wydawały się fiołkowe. Usta miał delikatne, bardziej kobiece niż męskie.

Wysłany: 2013-12-12, 18:44

Może jakieś relacje ze mną, z racji tego, że jesteśmy w jednej klasie? Co ty na to? Bardziej pozytywnie czy negatywnie by cię interesowało?

Wysłany: 2013-12-13, 15:31

Jasne, ale wiesz chyba wolałbym się z tobą kumplować niż drzeć koty, a ty co na to?

Reiner
As Pik

Miano: Reiner Sakuragi
Pseudonim: Rei
Klasa: 13th B
Fabularnie: Szkolny Akademik- korytarz
Multikonta: Haien
Dołączył: 06 Gru 2013
Wysłany: 2013-12-13, 16:55

Jeszcze dzisiaj coś postaram się wymyślić i edytuję tego posta (ewentualnie w nocy) ^^

Wysłany: 2013-12-13, 18:40

Oki poczekam (wymyśl coś ciekawego ^^) !

Wysłany: 2013-12-18, 14:34

Jeśli wolisz sie kumplować to dla mnie lepiej. Jakoś nie przepadam za tym, aby mieć wrogów. Chyba nikt za tym nie przepada. To po prostu jesteśmy kumplami z klasy? Tak?

Wysłany: 2013-12-18, 15:01

Jasne! No to mam już uzupełniać, czy jeszcze chcesz coś ustalić?

Wysłany: 2013-12-19, 04:13

Nie jak dla mnie wszystko jest w porządku :D 8-) :-D :-P :lol: :mrgreen:

Wysłany: 2013-12-19, 16:11

Oki to już uzupełniam :)