Yaoi Gakuen Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwykle odbierający.
Autor Wiadomość
Kotori 
Sławny Rysownik/ Nauczyciel
Lis Pospolity.

Miano: Kotori Yuu.
Pseudonim: Daisy, Sephiroth; Kot, Lis oraz Rudzielec. Farbowany Lis także przyjęty od niedawna.
Wzrost: 178 centymetrów.
Ubiór: Chodzi różnie ubrany. Zależy to od jego nastroju i danego dnia. Ale najczęściej można go spotkać w różnorodnych swetrach. Najczęściej długich, które sięgają mu do tyłka oraz w obcisłych spodniach, typu rurki, gdyż najlepiej na nim leżą. Od czasu do czasu w leginsach czarnych zdarzy się go spotkać i nie mylić mi tutaj je z kalesonami. Czasem jakieś trampki, albo, gdy jest chłodniej kowbojki.
Ekwipunek: Torba: Szkicownik, a jak i on, to piórnik z wyposażeniem; cukierki miętowe, czasem fajki.
Wygląd: Rudowłosy koleś, który czasami farbnie się na fioletowo. Sięgają mu one (włosy) poza tyłek. Szczupła sylwetka, jasna cera. Oczy koloru głębokiej, chłodnej zieleni, dosyć gęste rzęsy zadarty, mały nos.
Miłość: Zbyt pochłonięty pracą.
TYP: Masochistyczny Switch.
Znaki Szczególne: Rude włosy, czasem filetowe teraz; blizna przechodząca przez całe plecy po ukośniej stronie aż do biodra. Czasem rany na rękach i drobne blizny na nich.

Fabularnie: Zawieszenie.
Motto: Z głupim kłócić się nie będę.
Multikonta: Felek, Ruma, Bazyl, Bernard, Kevin, Alexander
DODATKOWE: Wychowawca klasy 12th A.

Wysłany: 2013-02-09, 19:33   Zwykle odbierający.

Model: Codzienny Służbowy.

Dzwonek: Codzienny Służbowy

Tapeta: Służbowy Codzienny

• Rhea
  • Hide
  • Dever
Ostatnio zmieniony przez Kotori 2013-03-23, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  

Rhea 
Rozśpiewana Pchełka
Hello. I'll eat your soul, ok?

Miano: Andrei Nekrasov
Pseudonim: Rhea [czyt. Reja/Ra]
Klasa: 13th A
Wzrost: 171cm.
Ubiór: Stonowane sweterki pełniące rolę mundurka, biała koszula pod spodem, często luźno zawiązany krawat, pieszczocha na prawej łapce, ciemne spodnie, bielizna i para glanów. (20 oczkowych)
Ekwipunek: Żyletki, rolka bandażu, telefon, trochę drobnych.
Wygląd: Różowe włosy sięgające za kark. Jasne oczęta niebiesko-turkusowego koloru (soczewki) oraz wychudzona sylwetka okraszona licznymi sińcami, zadrapaniami i przecięciami w okolicach ud, brzucha i wąskich nadgarstków. Przydługie paznokcie, lekko zaostrzone rożki zębów.
Miłość: Shay Crow.
TYP: Niezdecydowany.
Znaki Szczególne: Bardzo blada skóra. Cienka, widoczna blizna w postaci "S" pod łopatką.

Fabularnie: FOREVER ALONE.
Motto: To dziwne uczucie kiedy boję się, że stracę coś czego nie posiadam.
Multikonta: Brak.
Wysłany: 2013-03-01, 23:29   

1 nowa wiadomość: Rhea
Wy to macie jakieś dziwne szczęście w tym spaniu u obcych ludzi. Nie śpię, nie mogę. Nikogo nie ma w pokoju, wiesz? Tyle przestrzeni tylko dla siebie. ~ A nie możesz po prostu zapytać, czy mógłbyś zostać na noc? Zawsze istnieje kilka innych opcji, no ale... myślałeś może o tym, żeby udawać że zrobiło ci się słabo i nie dasz rady dojść do domu? Czasami działa.

I'm gonna treat you like my homework!
Slam you on my desk and do you all night long...

Rhea 
Rozśpiewana Pchełka

Ubiór: Stonowane sweterki pełniące rolę mundurka, biała koszula pod spodem, często luźno zawiązany krawat, pieszczocha na prawej łapce, ciemne spodnie, bielizna i para glanów. (20 oczkowych)
Wygląd: Różowe włosy sięgające za kark. Jasne oczęta niebiesko-turkusowego koloru (soczewki) oraz wychudzona sylwetka okraszona licznymi sińcami, zadrapaniami i przecięciami w okolicach ud, brzucha i wąskich nadgarstków. Przydługie paznokcie, lekko zaostrzone rożki zębów.
Znaki Szczególne: Bardzo blada skóra. Cienka, widoczna blizna w postaci "S" pod łopatką.

Wysłany: 2013-03-14, 23:58   

1 nowa wiadomość:Rhea
Chyba niedługo wybędę na zewnątrz, jakoś tak mnie natchnęło. I nie wiem jeszcze gdzie iść. Dobrze, trzymam za słowo. Wymacam twoje włoski jeszcze bardziej niż dotychczas, dobrze? Powodzenia z tym, jak mu tam było. Zainterweniujesz...? No i że szkoła, ja mam testofobie, szkołofobie i w ogóle, w ogóle tak bardzo mi się nie chce.

Rhea 
Rozśpiewana Pchełka

Wysłany: 2013-03-23, 18:14   

Niee, za tym ciągłym wstawaniem nigdy się nie tęskni. Znowu siedziałeś nad czymś po nocach? Dobrze, ale jeśli nie miałbyś nic przeciw temu - gdzieś poza pokojem, siedzenie w czterech ścianach jest coraz bardziej uporczywe.

Dever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-23, 19:19   

1 nowa wiadomość: Nieznany
Hm, dobre pytanie ale w sumie łatwo tez odpowiedzieć piękności ma. Może masz ochotę na coś słodkiego hm? Jak tak to zapraszam do "Sweet Sugar"
Ostatnio zmieniony przez Dever 2013-03-24, 06:25, w całości zmieniany 1 raz  

Rhea 
Rozśpiewana Pchełka

Wysłany: 2013-03-23, 22:50   

Co nieco o nim słyszałem, jednak nigdy nie miałem okazji żeby spotkać osobiście. I jak, coś się tam udało ciekawego zrobić, czy po prostu padliście jak na normalnych ludzi przystało? Btw. To znajdę sobie kogoś, kto będzie pracować za mnie. A ja będę się obijać... i wstawać dopiero 30 min przed tym zanim ten ktoś z pracy wróci, o.

Dever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 06:32   

1 nowa wiadomość:Dever
Więc czekam, do zobaczenia Lisku

Vincent
Wschodząca Gwiazda
Bad Romance, honey~

Miano: Vincent Christopher Star
Pseudonim: Lunatyk, Cent, Vinni, i e.. Matrona >D
Klasa: 13th B
Wzrost: 182 cm.
Ubiór: Vincent postanowił zaszaleć i ubrał BIAŁĄ bluzkę z wieloma czarnymi napisami rockowych zespołów, na to ciemno-szara, rozpięta bluza. Granatowe spodnie, a na nich czarnym gruby pasek -->> czyli strój ''minimum czerni''.
Ekwipunek: Pokrowiec na skrzypce, portfel, notes+długopis
Wygląd: Facet z jasną cerą i dość drobnym, ale nie wątłym ciałem. Na głowie rosną czarne, mocno pocieniowane włosy (kosmyki sięgają nawet do obojczyków), z grzywką niemal zasłaniającą prawe oko. A oczy są koloru niebieskiego, czasem pochmurnego, zależy od światła. Średniej wielkości, prosty nos i jasne wargi.
Miłość: Lustereczko, powiedz przecie. Kto jest najpiękniejszy na świecie?
TYP: 50/50
Znaki Szczególne: Cztery kolczyki w prawym uchu, trzy w lewym i w brwi, wardze oraz czarny tatuaż węża, ciągnący się na prawym przedramieniu.

Fabularnie: Zajęty= Książę
Motto: ''Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już kurwa przesadziłem''.
Multikonta: Mike
Wysłany: 2013-10-17, 15:47   

1 nowa wiadomość: Vincent

Żywot? Jak zwykle, kochanie. Nuda czasem mnie przywiewa, tym bardziej na gegrze, ale od czego jest noc, prawda? If You Know What I Mean. >D I masz nieświeże informacje, nie mam już chłopaka. S Z O K, co? I tak długo wytrzymaliśmy razem. Ile to... ponad pół roku? '' No, nieważne. A Ty, nadal samotne życie, lisie?

Vincent
Wschodząca Gwiazda
Bad Romance, honey~

Miano: Vincent Christopher Star
Pseudonim: Lunatyk, Cent, Vinni, i e.. Matrona >D
Klasa: 13th B
Wzrost: 182 cm.
Ubiór: Vincent postanowił zaszaleć i ubrał BIAŁĄ bluzkę z wieloma czarnymi napisami rockowych zespołów, na to ciemno-szara, rozpięta bluza. Granatowe spodnie, a na nich czarnym gruby pasek -->> czyli strój ''minimum czerni''.
Ekwipunek: Pokrowiec na skrzypce, portfel, notes+długopis
Wygląd: Facet z jasną cerą i dość drobnym, ale nie wątłym ciałem. Na głowie rosną czarne, mocno pocieniowane włosy (kosmyki sięgają nawet do obojczyków), z grzywką niemal zasłaniającą prawe oko. A oczy są koloru niebieskiego, czasem pochmurnego, zależy od światła. Średniej wielkości, prosty nos i jasne wargi.
Miłość: Lustereczko, powiedz przecie. Kto jest najpiękniejszy na świecie?
TYP: 50/50
Znaki Szczególne: Cztery kolczyki w prawym uchu, trzy w lewym i w brwi, wardze oraz czarny tatuaż węża, ciągnący się na prawym przedramieniu.

Fabularnie: Zajęty= Książę
Motto: ''Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już kurwa przesadziłem''.
Multikonta: Mike
Wysłany: 2013-10-17, 16:15   

1 nowa wiadomość: Vincent

No nie mam, zerwałem. ~ I po co informować? Kurwa, nawet ja, zakochany wiedziałem, że to nie potrwa długo. Tym bardziej, gdy oboje byliśmy ciężcy i jedno wymagało od drugiego coś, co nie mogliśmy dać. Po co o tym pisać? Tylko palce mi się męczą. I załatwiaj, załatwiaj, ale wiesz, że zawsze można od czasu do czasu kogoś ''wynająć'' na piosenkę czy dwie. Ale seksowni chociaż? No i spotkamy się, jak będzie czas.

Odpowiedz do tematu